Jump to content
LukaszZ

Rzeka Wisłoka

Recommended Posts

Nie tylko na mietowego ale i też na leszcza,klenia i certunie.Jak będzie tak pogoda jak jest w tej chwili,to ja w marcu w bluzie siedział będę.Z tego co przeczytałem w gazecie to ma być ciepło.No ale to wiemy to są tylko przypuszczenie i nie wiadomo czy im się sprawdzi.Sorki za pisownie ale mój PC odmówił dalszej współpracy.

Witam wszystkich.

Dzisiaj 2,5 godziny spacer z z bocznym trokiem po odcinku miejskim.

Niestety bez efektów (woda dobra, podniesiona, czyściutka).

Ogólnie dużo wędkarzy( jeżeli można ich tak nazwać, bo teksty o pysznym kawiorze szczupakowym troche nie na miejscu), również bez efektów.

Pozdrawiam

Witam wszystkich.

Dzisiaj 2,5 godziny spacer z z bocznym trokiem po odcinku miejskim.

Niestety bez efektów (woda dobra, podniesiona, czyściutka).

Ogólnie dużo wędkarzy( jeżeli można ich tak nazwać, bo teksty o pysznym kawiorze szczupakowym troche nie na miejscu), również bez efektów.

Pozdrawiam

takich to tylko po ryju lać.. a potem dziwota że ryba się nie wyciera....

Wysoka, brudna i zimna.

Tyle co wrocilem.Rzeczywiscie wysoka i brudna,ale nie tak bardzo zeby nie dalo sie porzucac :)...Spacerowalem ze 3 godziny i 2 klenie okolo 30 cm siadly i jeden maly pstrag sie trafil.

Wszystkie rybki wrocily do wody...

jeden maly pstrag sie trafil.

Wszystkie rybki wrocily do wody...

...dobrze że mu darowałeś życie:o

...dobrze że mu darowałeś życie:o

Ja zawsze rybki puszczam wolno.Nie wazne ,czy to ptrag czy co innego

Dokladnie chlopaki rybek coraz mniej, nie wazne co sie trafi trzeba puszczac...pamiatkowa fota warta wiecej niz widok pieknej ryby na patelni...pozdrawiam :beer:

Bo po rybki to do supermarketu :)

Pozdrawiam i taaakiej ryby zycze

Szkoda że ludzi myślących tak jak my jest 20% wędkujących.

2% to jest realna liczba(i to niewiarygodna) łowiących, którzy postępują w sposób przewidziany przez Ciebie. Takich Wędkarzy jest strasznie mało, bardzo mało zbyt niewielu.:)

Edited by tomek85

A może załóżcie nowy temat "gorzkie żale" i tam płaczcie.

Panowie tematy od zabierania i wypuszczania rybek są gdzie indziej, tutaj mamy wieści z Wisłoki :)

Może nie każdy patrzy na temat w dziale "Ogólne" więc napisze też tu. Na zebraniu w ostatnia niedzielę udało się przegłosować uchwałę zakazującą zabierania ryb drapieżnych na odcinku od progu wodnego w Mielcu do kładki w Mielcu.

o godzinie 15 woda jak najbardziej w porządku. Sam nastawiłem się na jutrzejsze łowienie jednak cały czas pada mżawka , jeśli w nocy popada to nici z lowienia.

Witam byłem nad wodą zobaczyć co się dzieje woda jest podniesiona ale raczej nie do łowienia :) .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

No i po łowieniu :( nawaliło śniegu,wczoraj o 21.00 było u mnie +5.5 stopnia a dziś rano biała pokrywa śniegu.

No i podobno mam jeszcze posypać,a ja już się cieszyłem że skuszę się na grunta w następnym tygodniu, a dokładnie w Wale-Tynki:D

No i po łowieniu :( ...

Dokładnie moje pierwsze słowa po otworzeniu oczu dzisiejszego poranka... tyle że na Wisłoku.

pewnie nie tylko moje...

Wisłoka idealna do wędkowania lekko trącona. Na 3 godziny wędkowania zero brań. Ryby nie współpracują za to wydry szaleją. Śladów ich biesiadowania na brzegach mnóstwo. Ale spacer z wędką przy lekkim mrozie i podpatrywanie przyrody ( czaple, myszołów , krzyżówki i wydra) mimo żadnych wyników cieszy.

1 marca już blisko,czas na miętuska.Kocham nocki nad wisłoką.*****isty klimat, no z kumplem można :beer:tylko delikatnie oczywiście.:D