Jump to content
LukaszZ

Rzeka Wisłoka

Recommended Posts

Ryby jak ryby biorą lub nie, ale czasami najlepszy jest spacer,widoki i haust świeżego powietrza:D

Fakt dzisiejszy dzionek kapitalny na spacerek tylko błocko nad wodą tylko po wałach można spacerować woda w dalszym ciągu stoi i jest czysta,ale zimna!

Nie wiem czy stoi? W sobotę w okolicach Dębicy opadała i to dość szybko :confused:

Dzisiaj byłem na miętusku okolo dwóch godzin.Złowiłem jednego małego około 20 cm.Nie całowałem go bo śmierdziało mu z ust :D.Wrócił w pełnej kondycji do wody.Apropo, wisłoka strasznie idzie do góry.Pozdrawiam!!!!

Już się zatrzymała w Mielcu na poziomie ok 267cm.

[TABLE=class: map-details-table]

[TR]

[TD]Rzeka:[/TD]

[TD]Wisłoka (218)[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Województwo:[/TD]

[TD]podkarpackie[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Aktualny stan wody:[/TD]

[TD]267 cm (2015-03-14 19:30 UTC)[/TD]

[/TR]

[TD]Poprzedni stan wody:[/TD]

[TD]267 cm (2015-03-14 19:20 UTC)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Stan alarmowy:[/TD]

[TD]650 cm[/TD]

[/TR]

[TD]Stan ostrzegawczy:[/TD]

[TD]480 cm[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Trend:[/TD]

[TD]bez zmian[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Witaj

Wczoraj byłem przejazdem w Przeczycy woda do łowienia jeszcze taka trochę zielonkawa ale do łowienia.

Dzisiejszy wypadzik nad wodę okolice kładki.Pogoda super choć noc mroźna tak jak kilka poprzednich.Co oznacza zimną wodę:(.Dzisiaj łowiłem na malutkie obrotówki i małe woblerki.Zero kontaktu z rybą.Woda klarowna jak na Marzec:rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by RICARDO

Piękne zdjęcia Ricardo, woda już zdecydowanie wiosenna, aczkolwiek tak jak piszesz ciepłe noce zdecydowanie by się przydały :)

Nawet uklei nie widać:(.Zawsze się pokazywały jak wierzby pyliły i pokazywały się takzw.Bazie,no i jeszcze jak do wody wpadały kwiatostany z przekwitłych bazi to już widać było ruch w wodzie:D Zobaczymy jak w tym roku będzie:confused:

Witajcie, czy ktoś ma wiedzę na temat remontu kładki nad Wisłoką w Kamienicy k. Brzostka ???????????

Woda lekko podwyższona i lekko mętna. Bardzo zimna i co za tym idzie zero brań.

Witajcie, czy ktoś ma wiedzę na temat remontu kładki nad Wisłoką w Kamienicy k. Brzostka ???????????

Kładka jest już naprawiona i można spokojnie przechodzić albo jak woda czysta wypatrywać ryb.:D

Uwaga!!!!Regulacji wisłoki ciąg dalszy.Powyżej mostu od strony Woli Mieleckiej mają się zacząć prace regulacyjne.Osuneła się ziemia i nie wiedza co z tym zrobić,więc mają to dalej równac i nawozić kamieniem.Wiadomość o tym była podana nawet w radiu Leliwa.Widziałem że byli już goście i robili pomiary.Niszczenie Wisłoki ciąg dalszy:mad:.

Witam

Akurat maja znowu dobry czas aby zarobić coś kasy na lewo bo nikt nie jest w stanie obilczyć ile to naprawde kosztowało ta robota . U nas w Brzeżnicy już 2 lata temu nawalili kamieni takich dużych miały być to tarliska a w tej chwili nie ma śladu nawet po ich robocie szkoda tylko tej kasy zmaronowanejjjjjjjjj......... .

Krótki spacer ze spławikówką w czwartek godz,9-13, pogoda piękna, uklejki się grupują, rybki coś już ruszają wiosna Panowie i Panie!

Uwiesiła się świnka około 40 cm i taki oto pan 45 cm szczęścia :)