Jump to content
LukaszZ

Rzeka Wisłoka

Recommended Posts

43 minuty temu, rybok napisał:

Jaź już niedługo pewnie będzie znowu może przez 2 tygodnie po zarybieniu na wiosnę :) bo potem trochę się rozpłynie, nie wiele zostanie i większość wyłapią dziadki których jest wtedy wysyp.

Zarybienie Wisłoki na wiosnę? Czym? 

co roku wpuszczają jazia to i pewnie w tym i co roku jest to samo

6 godzin temu, art-ski napisał:

Skoro już to Wisłoce. Wisłok to inna bajka i płynie gdzie indziej. Odnośnie pytania to kleń, okoń czasami trafi się sumik. Taki to obecnie rybostan pozostał.

Dzięki za odpowiedź. Myślałem o Wisłoce, a napisało się Wisłoka.:mellow: Literówka. A świnka? Brzana? Wygląda, że cieniutko! Wypada odczekać kolejne trzydzieści lat. Może coś się zmieni! Tylko, że wtedy będę miał sto lat, i nie wiem czy dam radę! :mad:

Edited by longin

Wisłoka w okolicy Brzostka i Skurowej, i dalej w dół to jaki okręg? Tak jest napisane,że nie bardzo kapuję! Co wolno, a czego nie!

Wisłoka od ujścia Jasiołki w Jaśle do ujścia Jodłówki okręg krosno. Jest ten odcinek w porozumieniu z rzeszowem.

Dzięki!:)

Okręgów jak stanów w USA. A Polska ze dwadzieścia razy mniejsza! W jednym województwie po trzy! Ile kasy idzie na darmozjadów!:mad:

Brzostek, i Skurowa, Błażkowa, Kołaczyce i wyżej  bardzo fajne odcinki uważam że lepsze niż u nas. Tak gdzieś od Pilzna w górę zaczyna się robić lepiej.

Koledzy widział ktoś Wisłoke w okolicach Jasła albo powyżej Jasła chodzi mi o kolor wody i czy nie jest bardzo podniesiony stan wody z góry dziękuję mam zamiar jutro się wybrać i niewiem czy jest sens grać ponad 100 km

Podniesiona i tracona i widać że się uspokaja, ale czy da rady normalnie polowic to nie wiem. Ja dziś około południa próbowałem, ale była porażka, do tego silny wiatr. 

Jeszcze chwile i można łowić.

19.02

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

07.03

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

No ja mysle ze bedzie ok,bo na gorski odcinek w sobote chce jechac.

38 minut temu, browarek napisał:

Pucek w jakiej okolicy robiłeś zdjęcia 

Kładka w Załężu

Koledzy jak z kolorem wody w okolicach Jasła na pogodnyce widać że woda opada tydzień temu była porażka ot wycieczka pozdrawiam (b) 

Na jutro to zdecydowanie wyglada do lowienia.Przejedzalem przez most a rafinerii okolo 16 i byla tracona i zdecydowanie cora nizsza.Opadala w oczach,takze mysle ze na jutro bedzie juz do lowiena.

Właśnie wróciłem woda jeszcze podniesiona i trącona jeden kontakt z rybą ale przegrałem byłem powyżej nowego Żmigródu (kąty)

Tak z ciekawości, łowienie regularnie pstrągi w okolicach nowego żmigrodu/ kątów ?

Bo łowię sporadycznie na tym odcinku i jedyne co łowiłem to małe klonki