Jump to content
LukaszZ

Rzeka Wisłoka

Recommended Posts

Witam.

W Mielcu na tamie można obecnie pooglądać drogę świnek na tarło.Dużo ludzi robi zdięcia i nagrywa filmy, super to wygląda jak takie "piędziesiątki" drą pod prąd w kipieli :)

Niestety nie wszyscy doceniają piękno przyrody.Patolka ze starówki nic już nie uszanuje.Przyszły chamy już na bezczelnego z podbierakami na te świnki,tylko za dużo ludzi było  i strażnik na tamie,więc siedli z harnasiami w krzakach,pewnie na przeczekanie.Te same mordy co tłuką tam bolenie co roku.Nie ma na nich bata .I to jeszcze z bandą dzieci,które niestety będą robiły tak jak tatuś :(   No cóż...aha dorzuce fotke

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jakby chapali przy mnie te ryby to na pewno bym zadzwonił...tak to co powiem,że goście z podbierakami w krzakach siedzą ?

Takie miejsca jak to powinny być pod stałą obserwacją 24 godziny na dobę. Założyć ukryte fotopulapki i goście są jak na widelcu. Ukarać takich mandatami lub grzywną i im się odechce łatwej zdobyczy. Czy PSR nie może lub niechce uporać się z tym problemem !?!?

Mam pytanko, chodzi mi o odcinek od Nowy Żmigrud, tz koniec górskiego początek nizinnego, czy warto tam jechać z Rzeszowa czy jest to samo co u nas tz na wisłoku?

Edited by Pittspeed

10 godzin temu, Pittspeed napisał:

Mam pytanko, chodzi mi o odcinek od Nowy Żmigrud, tz koniec górskiego początek nizinnego, czy warto tam jechać z Rzeszowa czy jest to samo co u nas tz na wisłoku?

Na tą chwile jeszcze warto bo woda jest lekko podwyższona, z kolei latem jest kicha

11 godzin temu, LukaszZ napisał:

Tam po prostu powinna być normalna przepławka dla ryb.

Powinna ale nie jest i tak szybko nie będzie, dzwonić na policję i mówić że łowią mimo że nie wędkują, jak policja zacznie się tam kręcić nie będą się tak pewnie czuć. może to coś pomoże.

Woda lekko tracona i znacznie podwyższona. ok 2h pasania wody zakończyło się zaledwie 1 kleniem 

Edited by Pucek

Ja byłem o 6 rano na górskim to było to samo.

Woda dobry metr w górę i tracona dosyć mocno. Po godzinie machania pojechaliśmy na górską Jasiolke i tam było trochę lepiej. 

W sumie 4 pstrazki w granicach 25 cm .

2 godziny temu, rrthc napisał:

Woda dobry metr w górę i tracona dosyć mocno. 

A teraz niższa od wczorajszego stanu. nawet udało mi się wyciągnąć 2 wobki wczoraj urwane ;)

Witam, mam pytanko, czy Wisłoka całkiem wyschła, że taka cisza w eterze ??????????????????????

U mnie narazie bez szału. 

Weekend świąteczny byłem na górskiej to raptem 4 pstrągi ledwie pod wymiar i 2 małe klenie. 

Pogoda nie służy, ryby chyba nie obudzily się jeszcze z zimowego snu

U mnie na Wisloce zero kontaktu z pstragiem... tam gdzie lowilem ubieglymi laty kropki teraz lowie klenie.

Jedyny sensowny na 1,5 godz łowienia. 

Wreszcie się ciepło zrobiło to i coś w wodzie ruszyło. Co prawda narazie przedszkole rządzi, ale pomału pomału i większe sztuki wychodzą z ukrycia. 

Witam.

Panowie jak sytuacja na Wisłoce okolice Jasła.Woda do łowienia?

Pozdrawiam

Podwyzszona,ale lowic sie da.

Ja wrocilem wlasnie z gorskiej.

Bylem tam od soboty.W sobote nie dalo sie zbytnio lowic.Woda znacznie podniesiona i z silnym uciagiem.

Niedziela juz byla troche lepsza,rzeka sie wyklarowala i dalo sie normalnie w miare rzucac.Jakies drobne klenie i pstrazki sie wieszaly.Dodam ze caly czas bylo pod chmura i co jakis czas padal przelotny deszcz.

Dzis co musialem wracac to pogoda zrobila sie bajka i nawet ryby zaczely brac reguralnie...no ale trzeba bylo wracac.

Woda opada, ale jeszcze dobre pół metra podniesiona. 

Ale nie wytrzymałem i pojechałem testować nowy kijek. 

Klenior uderzył w swojaka , a kijek bajka ;)

A dzis to sie wqrwilem na maxa.

Szybko obiad po pracy I smigam tam co wczoraj.Pare rzutow I lup I odjazd .Mysle klen?.Kijek sie gnie ,a ryba robi mlynki.Pstrag :) Kolejny odjazd I swieca nad tafle wody .Pompuje mam go juz pare metrow od brzegu .Widze ladny ,grubo ponad 4 dychy ,kolejna swieca ... I tyle go widzialem.

Polazilem z godzinke I wrocilem do domu.Na rozkladzie pare gimbusow I tyle.

Wiem gdzie mieszka.Moze jutro go dorwe.

Czasami i tak bywa, ale przynajmniej cos nie dzialo ;)

Edited by POLIPOLI