Jump to content

Rzeka Wisłoka

LukaszZ
 Share

Recommended Posts

A tam tydzień - zamawiasz dziś, zaznaczasz zapłatę przy odbiorze i na jutro/środę masz przynęty w domu.

U nas - kupić pewnie i coś kupi ale raczej tylko woblerki - Pan Krzysiek ma w "Gazosie" troszkę Salmo i Rapalek - idź, zapytaj, on coś wybierze. Na porządne wahadłówki w Mielcu nie ma co liczyć, wszystkie to masówka walona w tysiącach prosto z fabryki.

Ogólnie w naszych mieleckich sklepach to kupuję już tylko gumy i wolframy..

W Gazosie coś tam jest ale bez rewelacji, są salmo thrill, dużo droższe niż na internecie bo za 22zł., w Tarnobrzegu dla porównania kupowałem za 17zł.! Szczerze mogę polecić salmo sting, srebrny lub srebrny z niebieskim grzbietem, oliwkowym ale u nas ich nie ma, bezsterowce łomżyńskie, siudaki, gloog hermes to są dla mnie numery jeden na bolka. LukaszZ mylisz iie co do wahadłówek:) w gazosie są australijskie wahadłówki HALCO, ma je schowane w worku z przynętami na bolenie kosztuję ok. 14zł, ale są naprawdę rewelacyjne.

Edited by Siksa

W Gazosie coś tam jest ale bez rewelacji, są salmo thrill, dużo droższe niż na internecie bo za 22zł., w Tarnobrzegu dla porównania kupowałem za 17zł.! Szczerze mogę polecić salmo sting, srebrny lub srebrny z niebieskim grzbietem, oliwkowym ale u nas ich nie ma, bezsterowce łomżyńskie, siudaki, gloog hermes to są dla mnie numery jeden na bolka. LukaszZ mylisz iie co do wahadłówek:) w gazosie są australijskie wahadłówki HALCO, ma je schowane w worku z przynętami na bolenie kosztuję ok. 14zł, ale są naprawdę rewelacyjne.

Czasami odnoszę wrażenie że on sam nie wie co tam ma :D

Wczoraj wybrałęm sie na kolejną nockę z myślą o sandaczu.Przed 3 nad ranem skusiłem na woblerka sandacza który jest moją życiówką :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Witam. Panowie padła moja nowa życiówka. Boleń 80 cm. Mniej więcej 6 kg bo wagi nie mam. Złapany w moim prywatnym cichym miejscu :) Piękny Bolek :) Oczywiście boleń został wypuszczony po krótkiej sesji i po doprowadzeniu go w wodzie do stanu powszedniego:) Niech cieszy innych wędkarzy . Połamania kija na takiej rybie:)

Edited by Dominik18king

Witam. Złapany w moim prywatnym cichym miejscu :)

a to kłamczuch:D, chyba ono takie ciche nie jest, teraz jeszcze jak umieściłeś zdjęcie to na pewno nie będzie ciche i prywatne, jak tak dalej będziesz łapał to zaczniesz palić papierosy:) powinieneś wiedzieć o co mi chodzi jeżeli skojarzysz fakty:D

Gratulacje piękna sztuka.

Kolego @Dominik18king, piszesz że robiłeś fotki złowionej rybie, wrzuć jedną do galerii lub tutaj na forum. Obawiam się że 99% forumowiczów nie uwierzy w to co napisałeś :)

Widzisz kolego. " Oktawian " i " krs" mnie podpuścili :) Wystawiać nie chciałem ale chodziło o honor.:cool:

Hehehe . Kurcze nie wiedziałem ze my wszyscy się znamy. :) mam nadzieje ze nie zaczne palić :) bo juz rok nie pale:) A mówiłem że złapałem .:) Pewnie nie wierzyłeś :P dzięki za papierosa. Pozdrawiam.

uwierzyłem, czemu miałbym nie wierzyć, nie wyglądasz na takiego co by lubiał bajki opowiadać:D

niestety ja Wisłokę muszę odpuścić do niedzieli. Jadę n a tydzień do Chańczy, więc tam będę musiał się pobawić z jakimiś leszczykami:), nie szalej tam za bardzo, w tym cichym i prywatnym miejscu:D