Jump to content
Zbigniew

Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

Recommended Posts

Nastawiałem się na sandacza lub bolenia. Łowię je w taki sam sposób, w tych samym miejscach. Sandacza słyszałem trzy razy, ale i bolek co jakiś czas dawał o sobie znać. Tym razem trafił się bolek :).

Dzisiaj zameldował się i boleń i sandacz :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A ja dzisiaj dałem ciała, zostawiłem w ganku aparat, a tu taaaka ryba :eek: . Walka była piękna :).

Pięknie Oktawian. Ile dokładnie? Graty.

P.S. Właśnie dla takich chwil targa się te kilogramy sprzętu foto:)

A ja dzisiaj dałem ciała, zostawiłem w ganku aparat, a tu taaaka ryba :eek: . Walka była piękna :).

Ostatnio mam doła poprzez słabe wyniki na sanie .A teraz przez ciebie Oktawian mam jeszcze większego dola,szczerze gratuluje, aczkolwiek

gól z zazdrości mi trochę lata.Niech się jeszcze okaże że z tego odcinka na którym ja najczęściej łowię.

Jak Ty to robisz,może byś mi kiedyś pokazął.:):)

Panowie, moze ktos powiedziec jaka woda w okolicach Przemysla?

Woda od Przemyśla w dół to niestety jasna kawa z dużą ilością mleka. Spowodowane jest to codziennymi potężnymi zwałami ziemi do Sanu w m.Ostrów gdzie budowlańcy kończą remont przepławki. Często jest tak,że rano dajmy na to jest czysta a już w południe syf taki,że przezroczystość to góra 10cm. Tak np. było cały dzień wczoraj w sobotę.

Woda od Przemyśla w dół to niestety jasna kawa z dużą ilością mleka. Spowodowane jest to codziennymi potężnymi zwałami ziemi do Sanu w m.Ostrów gdzie budowlańcy kończą remont przepławki. Często jest tak,że rano dajmy na to jest czysta a już w południe syf taki,że przezroczystość to góra 10cm. Tak np. było cały dzień wczoraj w sobotę.

Będę wdzięczny za bierzące informacje na temat wody. Wybieram się na weekend posiedzieć nad moją ukochaną wodą (okolice Wyszatyc). Mam nadzieję ze woda się oczysci do tego czasu, lub przerwią prace :).

Pozdrawiam

Bardzo słabe są brania na Sanie od paru ładnych tygodni.Przyczyna tego stanu rzeczy może być jedna i jedyna.Nienaturalne jak na tą porę ciepło i wysokie ciśnienie które na Podkarpaciu chyba z miesiąc się utrzymuje już.Nie wiadomo na jaką rybę się nastawić.Drapieżniki nie biorą bo jest za ciepło.Sandacze zawsze brały dobrze przy zimnych wieczorach i o tej porze już miętusy się ruszały.A w tym tygodniu i w tym ani branka nic a nic.Białe ryby też nie chcą brać, we wrześniu już było chłodno i były ładne brania sandaczy i szczupaków a karpiowo-leszczowy sprzęt poszedł do kąta.Teraz jakieś upały w październiku tylko mogą zaszkodzić braniom niż pomóc, karpie nie biorą i drapieżniki też nie.. anomalia pogodowe zrobiły swoje.Trzeba mieć nadzieję że wróci normalna jesień a nie upały 28 stopni w połowie października bo do niczego to dobrego nie prowadzi.

Dzisiaj próbowałem łowić sandacze,zresztą któryś raz tej jesieni, niestety bezowocnie. Tam gdzie spodziewałem się sandaczy brały bolenie na jaskrawe kopyta i to jeszcze po sandaczowemu,to znaczy na opadająca po podbiciu przynętę.

.

Witam

Chciałbym spróbować spiningu na rzece San w okolicy Leżajska, wiem że brzeg jest ogólnie trudno dostępny ale przy odrobinie wysiłku można dostać się do wody. Czy ktoś z wędkujących w tych okolicach mógłby podać jakieś informacje w jakim rejonie warto popróbować pochodzić? Z góry dziękuje za info

A mi się trafił sandacz.

Zbigniewie, to się temu SANDACZOWI trafiło. Ja bym nie publikował sandacza, którego tak głowa boli.:(

Boże nie bądźmy tacy restrykcyjni ... Przez 2 tyg nikomu ta fotka nie przeszkadzała ...

Sezon sandaczowy przymusowo zakończony. Dziś po raz ostatni w tym roku chciałem spróbować swoich sił [emoji14]

Boże nie bądźmy tacy restrykcyjni ... Przez 2 tyg nikomu ta fotka nie przeszkadzała ...

Witam Wszystkich, kolega VeJeK pisze o spóźnieniu dwu tygodniowym:mad:. Takie spóźnienie a raczej ,,zdjęcie" powinno być wyłapane i napiętnowane" zaraz po zamieszczeniu na portalu. Szkoda że przez dwa tygodnie nikt nie zwrócił na to uwagi:(.. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Życzę ,,Wszystkim Rybom", które trafiają do ,,kosza".

A ja powiem tak ,jak masz jakieś zastrzeżenia co do zdjęcia ,jest przycisk raportuj i zgłaszasz to do moderatora :)

Moderator rozpatrzy i jak trzeba będzie podejmie odpowiednie kroki :)

Koniec spamowania ,bo potem śmietnik w tematach jest :)

I Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku i taaaaakich gadów ja kiju :)