Jump to content
Zbigniew

Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

Recommended Posts

Na klenie szkoda jechać bo sumy je zjadły

Dzisiejsza kijanka

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Panowie, poluje ktoś na Sanie na jazie ? Jeśli tak to w jakie okolice powinnienem się udać. Nie liczę na konkretna miejscówkę tylko proszę o okolice ( większa miejscowość ) Pozdrawiam

Ja osobiście jak chodze za kleniami od powiedzmy 5 lat, to złowiłem na Sanie łącznie 2 jazie, a kolejne 2 razy widzialem odprowadzające przynęte. Więc przynajmniej w moich okolicach( Leżajsk) jazia jest mało albo mam pecha :P

San umarł wszystko co widziałem londowało w wiadomo SSR może inaczej widziałem przekręty ale niema jak zareagować 

1 godzinę temu, browarek napisał:

San umarł wszystko co widziałem londowało w wiadomo SSR może inaczej widziałem przekręty ale niema jak zareagować 

Nie rozumię, mógłbyś jaśniej ?

Dnia 3.04.2020 o 16:43, Maju napisał:

Ja osobiście jak chodze za kleniami od powiedzmy 5 lat, to złowiłem na Sanie łącznie 2 jazie, a kolejne 2 razy widziałem odprowadzające przynęte. Więc przynajmniej w moich okolicach( Leżajsk) jazia jest mało albo mam pecha :P

Jaziem zarybiono Przemyśl i okolice tzn powyżej miasta i w samym mieście kilka lat temu , więc jest ich trochę , nie są to jeszcze okazy ale  moi koledzy jak maja dobry dzień to po kilka kilkanaście łowią .

Kolego Maju ja wiem z relacji  a Ty powinieneś widzieć naocznie  skoro mieszkasz koło Leżajska , ponoć budowali tam jakiś most kilka lat temu przez co był utrudniony dostęp do rzeki na sporym kawałku wody , i z tego co mi wiadomo kormorany nie miały problemu długi czas  ucztować  , pisali o tym nawet w prasie wędkarskiej w rubryce listy do redakcji tak więc chyba rozumiesz że rybą jest licho 

Zeby nie było, że nikogo nie ma na dolnym Sanie, bo łowi to za duże słowo. 4dni ze spinem wynik 2 klenie 15cm. Sporo połaziłem, pozwiedzałem, wiele pięknych miejsc, nie pomyślałem mogłem porobić zdjęcia... tylko z rybami tradycyjnie.

W Okęgu przemyskim są  już odstrzały na kormorany , 

Moze by tak poszukac mysliwych polujących na terenach przyległych w tamtym rejonie do Sanu , może nawet nie wiedzą , 

Moze są tacy co łowią i polują ,

Trza ruszyć tyłek 

To i klenia  i  wszystkiego przybedzie , 

Wszystkiego, oprócz wody, niestety.

Ja niestety wszędzie nad San mam ponad 100 km, więc nie znam tam myśliwych.

Witam, jaki jest stan wody w okolicach Dynowa?

Boleń 57 cm, cieszy bo to pierwszy boleń na którego się nastawiałem, a nie jak do tej pory przyłów. Miejmy nadzieję że nie ostatni 😉

Witam,

Czy jest tutaj osoba która wędkuje w okolicach Bachórza, Słonnego ?

Ma ktoś większe doświadczenie z sandaczami na odcinku Sanu powiedzmy od Jarosławia do ujścia Wisłoka? Jest jakiś większy sens nastawiania się na ten gatunek i regularne łowienie tej ryby czy lepiej sobie odpuścić i zająć się czymś czego jest więcej np. - boleniami i sumami? 

Ja bym wybrał drugą opcję. Ale  ja nie łowię na tamtym odcinku rzeki.