Jump to content

Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

Zbigniew
 Share

Recommended Posts

3 godziny temu, bosy napisał:

Przejeżdżałem troszkę niżej wczoraj przez most k.Lezajska, wysoka i bardzo brudna, kawa z mlekiem. Nie do łowienia!

jeszcze parę dni temu koło leżajska woda wyglądała tak jak na fotkach poniżej  ;) Dzisiaj wiele lepiej napewno nie będzie. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

2 godziny temu, krs napisał:

jeszcze parę dni temu koło leżajska woda wyglądała tak jak na fotkach poniżej  ;) Dzisiaj wiele lepiej napewno nie będzie. 

Dzięki za odpowiedź, chyba trzeba będzie długo poczekać zanim  San się oczyścić

Dzisiejszy san tym razem w starym mieście k. leżajska  ;)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, jak wam ostatnio idzie na Sanie na odcinku Przemyśl - Jarosław? Byłem 3 tygodnie temu i coś wpadło, ale wczoraj cała doba i kompletne zero nawet brania.

Złowił ktoś ostatnio Suma na tym odcinku?

• 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, potrzebuję pomocy w sprawie informacji na temat odcinka Sanu z obwodu rybackiego nr 9 tj od ujścia Wisłoka do ujścia Tanwi. Już drugi rok planuję się tam wybrać ale w ciemno nie chcę jechać. Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim o minimalnej głębokości tego odcinka ponieważ chciałbym przepłynąć pontonem a mam silnik ze stopą L i czy posiada może ktoś jakieś informacje czy są takie wypłycenia/uskoki/bełty że nie dam rady przepłynąć? Również ciekawi mnie czy są jakieś dołki 3m+ / 4m+ / 5m+? Każda jakakolwiek informacja będzie dla mnie pomocna. Pytanie również czy czy w miejscowości Ulanów gdzie się ten odcinek kończy lub lekko w górę można zostawić samochód i zwodować ponton. może być nawet po trawie byleby skarpa do wody nie była wyższa niż 1m-1,5m ponieważ waży 115kg i sam miałbym później problem go wyciągnąć. Chciałbym płynąć w górę rzeki żeby w razie jakiś problemów lub awarii mieć możliwość powrotu do samochodu, jak się uda to płynąć aż na początek odcinka do Dębna. Każda jakakolwiek informacja na temat odcinka lub części odcinka może mi pomóc, gdyby ktoś coś wiedział to proszę o pomoc. Pozdrawiam :beer:

• 2 weeks later...
  • 1 month later...