Jump to content

Chatbox - mini chat

Recommended Posts

16 dni, trochę długo ;) Czas na serwerze musiał się przestawić, dostawca twierdzi że nic nie robił, pewnie samo się poprzestawiało :D Poczekam jeszcze na reakcję supportu serwera...

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pomyślimy nad zamiennikiem Shoutboxa, może jakieś Cafe PSW ;), czyli taki miejsce na pogadanki o niczym, na jakiej zasadzie jeszcze nie wiem, być może będzie to specjalna grupa społecznościowa albo coś innego, coś się wykombinuję.

• 6 months later...

No właśnie ,dlaczego na forum nie ma shout boxa ?

Nie wiem czy dobrze napisałem ,czasem fajnie by było ogólnie sobie popisać w stylu "co tam" Dlatego właśnie ciekawy jestem ,czemu nie ma takiego czegoś ....

Shoutbox na tym forum zrobił więcej złego niż dobrego. Po pierwsze wpływał negatywnie na "stabilność" silnika. SB nie jest standardowym modułem vBulletin - trzeba wgrywać modyfikacje, jestem zdania że im mniej tego typu dodatków tym lepiej. Po drugie część treści zamiast trafić na forum trafiała na SB, nie wszyscy dobrze rozumieją do czego służy SB. Po trzecie tak jak pisał @rapala SB w pewnym momencie się "przejadł" dlatego go ostatecznie wyłączyłem. Nie jest wykluczone że w przyszłości włączymy to ponownie...

Z Shoutboxem miałem same problemy, szkoda kaleczyć komercyjny silnik zbędnymi bajerami. Może w serwisach zrobionych na zasadzie choinki z mnóstwem "dodatków" stawianych na friko serwerach ma to sens, mi bardziej zależy na tym aby serwis się nie sypał i chodził stabilnie i był bezpieczny - każdy dodatek wpływa również na bezpieczeństwo całości.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy