Jump to content

St.croix avid x

Patryk
 Share

Recommended Posts

Każdym kijem można złowić sandacza. Czy to będzie komfortowe łowienie zależy gdzie będziesz łowił i na jakie przynęty. Duża nizinna rzeka i guma 30g i te 14g może okazać się za mało. Tej wędki  nigdy w rękach nie trzymałem i mogę się mylić.

Jeżeli to model: AXS69MLXF , jest to kij jednoczęściowy 2,03m,  wędka typowa do łowienia z łódki, kij opisany do 14g ale 20g myślę ze ogarnie jak to w STC bywa. Chyba ze to inna wędka, napisz konkretnie jaki  model kupiłeś będzie prościej coś więcej napisać.

19 minut temu, Patryk napisał:

Axs70mlf2

Mam STC ale Premier`a  PS70MLF2, ta sama długość, dwuczęściowy do 14g,  bardzo uniwersalny kijek od większego okonia po sandacza z łódki , myślę że ten Avid będzie równie uniwersalny ale z pewnością nieco szybszy, będziesz zadowolony. Z tgo co widzę Axs70mlf2 jest opisany do 11 a nie 14g, ale powinien 15g pociągnąć, jak nie więcej.

I tu jest też zagadka czemu na stronie st.croix jest opisany do 11 a jak się wchodzi na stronę przypuszczam przedstawiciela tej firmy w Polsce mianowicie corona fishing to tam jest opisany do 14 g