Jump to content

Połowy z łódki


kris2682
 Share

Recommended Posts

Witam

Nie wiedzialem w jakim dziale zamiescic moje pytanie. Jak wyglada sprawa polowow z łódki? Czy trzeba za takie lowienie wiecej zaplacic? Trzeba miec jakies papiery zeby plywac mala lodka? Chcialbym polowic na zalewie w Rzeszowie i moze od czasu do czasu Solina.

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Nasz okręg nie wymaga dopłat za wędkowanie z łodzi. Łódka musi być zarejestrowana i mieć widoczne numery na obu burtach. No i musisz się sprawdzać czy na danym akwenie można w ogóle łowić ze środków pływających bo to się może zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

A czy orientujecie się jak to jest gdy na akwenach o powierzchni lustra wody poniżej 10 ha wystepuje zakaz wędkowania ze sprzętu pływającego?

bo mam niedaleko siebie takie bajorko ale raczej poniżej i nie wiem czy tam wolno wędkować chodzi o bajorko naprzeciwko lotniska w Jasionce zbiornik w Nowej Wsi.

Zakazu generalnie tam nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zadzwoń do dowództwa na Akacjową,będziesz miał info z pierwszej ręki:D.Pzw już dawno położyło lagę na ten zbiornik:mad:.Syf, kiła, mogiła i jeszcze więcej mułu a kiedyś był to bardzo fajny zbiorniczek.Już dawno powinien tym się zainteresować SANEPID.Jak upaprasz się w przybrzeżnym błotku to z tydzień się nie domyjesz:D no i szkoda pontonu,wszystko ma swoją wytrzymałość:D.Lepiej popływać na zalewie w Rzeszowie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy