Jump to content
Sign in to follow this  
emil

Co z losem stawu nr 4 rzemień

Recommended Posts

Witam.Podobno do sprzedania jest staw nr4. Coś ktoś wie ?  

Uuu, jedyny którego urok doceniam i na którym mam w Rzemieniu cierpliwość i przyjemność łowić. Szkoda by było, żeby przestał być nam dostępny. Swoją drogą, pieniążki z wykupu "cegiełek" przy okazji składek miały iść na wykup jakichś łowisk... 

54tyś chcą za niego nie są to duże pieniądze,liczmy że u nas w okregu Rzeszów jest 1000 wedkarzy. Za składki płacimy po 270zł jak by z tego wzieli 50zł to juz by było,50tyś i był by ładny staw ;)

Staw jest pierwsza klasa, klimatem estetycznym (o ile estetyka to dla kogoś argument) bije na głowę wszystko co wokół, a i dość rybny w mojej ocenie. Trochę naszych pieniędzy już w niego zainwestowane (zarybienia, dzierżawa).

To siedlisko ptactwa , wczoraj widziałem tam zimorodka , latają też kilkutysueczne stada szpakow , kaczki i sporo ptaków drapieżnych . Bardzo miło się na to patrzy , można zauważyć walki o terytorium ptaków drapieżnych , szczura wodnego , bobra , zaskrońca , padalca , i wiele pospolitszych gatunków , szkoda by to niszczyć .

Dnia 27 września 2016 at 20:10, emil napisał:

54tyś chcą za niego nie są to duże pieniądze,liczmy że u nas w okregu Rzeszów jest 1000 wedkarzy. Za składki płacimy po 270zł jak by z tego wzieli 50zł to juz by było,50tyś i był by ładny staw ;)

Skąd masz takie informacje o stawie i tej cenie? Z tego co wiem i pamiętam kiedyś koło w Mielcu chciało odkupić oba stawy 4 i 5 za 450 000 zł i właściciel nie był za interesowany. Teraz podobno chce sprzedać działki koło stawu 4 w cenie 2000zł/ar ziemi. Znajomy rozmawiał z kimś z koła w Mielcu i potwierdzili mu sprzedaż działek.