Skocz do zawartości
GrenĐi

Savage Gear LRF

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam wędkę ze stajni SG model LRF, 244 długości, cw od 2 do 10 gram. U mnie niestety nie znajdzie już zastosowania dlatego zdecydowałem się na sprzedaż:) Wędka nad wodą dosłownie kilka razy, oprócz jakiś tam śladów po śluzie na piance, zero jakichkolwiek oznak zużycia. Jeszcze na gwarancji, kupiona w jednym z rzeszowskich sklepów także w razie wu z reklamacją czy czymś nie będzie problemu. U mnie fajnie grała z kołowrotkiem w rozmiarze 2000. Słyszałem i czytałem różne opinie na jej temat, że pęka itp. aczkolwiek wyholowałem nią bez problemu klenia 48 centów. Po więcej zdjęć czy informacji zapraszam priw. Cena jaka mnie interesuje to 250 zł. Preferowany odbiór osobisty w Rzeszowie:) Bym zapomniał :D oczywiście posiadam do niej wszystkie papiery i oryginalny pokrowiec.

IMG_20161217_163812.jpg

IMG_20161217_163830.jpg

IMG_20161217_163928.jpg

IMG_20161217_163838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin Giełdy:

8. Aktualizacja ogłoszenia musi zawierać informację o obniżeniu lub podniesieniu ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wędka nadal aktualna po tym jak jeden kolega z forum zdrowo poleciał w kulki. Zmiana ceny na 190. Do sprzedania posiadam również Daiwe Lexe 2000SH kupioną w jednym z rzeszowskich sklepów, prawdopodobnie jeszcze na gwarancji, ale musiałbym zobaczyć w papiery. Sporadycznie używana przez 2 sezony, kupiona ze względu na promocję, a nie chęć posiadania :) Zdjęcia wrzucę po Nowym Roku. Ponadto pod młotek leci też jednokomorowy pokrowiec od Daiwy przeznaczony do transportu wędki uzbrojonej w młynek o długości transportowej 125cm. Zdjęcia również po Nowym Roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem ze wedka dalej aktualna za 190 zl? A jaka cena za kolowrotek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wędka aktualna za 190 polskich złotych. Daiwa Lexa 2000SH to kołowrotek, cena - 290 zł. Zdjęcia wrzucę jutro jak wrócę do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi