Jump to content
genek

Wesołych Świąt

Recommended Posts

Przyjmijcie i ode mnie zyczenia radosnych swiat oraz bogatego w wedkarskie przygody sezonu 2011.

Guest

I ja się dołączę ,wesołych świąt i udanego nowego roku :)

Życzy Tomasz :P

Koledzy życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego roku. Mam nadzieje że przyszły rok będzie dla was rokiem życia jeśli chodzi o wędkowanie:). Serdecznie pozdrawiam. I do przyszłego 2011 roku. Połamania Kija. ( Na taaaakiej rybie oczywiście):o

Wszystkim forumowiczom PSW z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego sie Nowego roku, życzę wszystkiego dobrego , duzo zdrowia szczęścia i pomyślności oraz udanych wypraw wędkarskich w 2011

:)

Święta idą!:) Hej, wędkarze!!!:D:D:D

Słyszycie jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli słyszycie, zamknijcie oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy:p. Poczujcie makowca zapach wspaniały. Zobaczcie za oknem, świat cały biały:confused:. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A Wy radośni z iskierką w oku, Szukacie Gwiazdora, czekacie do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło:rolleyes:, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę Wam życzenia, Niech się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Wam radość w tym Nowym Roku!

Wesołych Świąt. Życzę wam przede wszystkim zdrowia bo bez tego nic zrobić się nie da, oprócz tego mnóstwa powodów do radości, problemów jak najmniej i częstych sytuacji nad wodą, dzięki którym wiemy dlaczego wędkujemy :).Wszystkiego naj naj naj naj naj naj dla kolegów i koleżanek z forum, nie zjedzcie za dużo i do zobaczenia wkrótce. Hoł Hoł Hoł Marry Christmas :)

kleniarz

Korzystając z okazji, wszak to ostatnie chwile przed wyruszeniem na bal Sylwestrowy,chciałbym złożyć wszystkim koleżankom i kolegom z PSW najlepsze życzenia.

Szczęśliwego Nowego Roku, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, dużo szczęścia,zdrowia oraz samych sukcesów wędkarskich!

Bawcie się dobrze w Sylwestrową Noc i jeszcze lepiej w całym Nowym 2011 Roku!

nnrszampan.gif

Dokładam do życzeń pana ZDZISŁAWA wszystkiego dobrego i udanego w przyszłym sezonie:),nie życzę popularnego połamania i wielkich rybisk;)Myślę że najbardziej czego każdy sobie życzy i ja również to wielu,wielu i jeszcze więcej godzin spędzonych nad wodą:DNad tymi dzikimi i tylko nam znanymi miejscami,sekretnymi miejscówkami gdzie pomimo braku brań wracamy jednak z tą myślą że byliśmy w miejscu które kochamy:).Także życzę 8 765,81277 godzin spędzonych na tym co kochamy,a reszta przyjdzie sama:D.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla portalowego strugacza, Dziencioła:) Oby Ci drewna nigdy nie zabrakło:D

@Dziencioł 100 latek "dudrania" w drewnie i jak naj mnie sęków:D.

Guest

I ja się dołączę 100 lat i drugie tyle strugania ;]

PS: Wobki pięknie zamiatają w akwarium ;]