Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lenox    390

Na fotki pewnie przyjdzie czas.

Tym razem było mało czasu na pstykanie hehe.@janek jesteś prze.........Dzięki bardzo za %,były wyborne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamus78    91

Dzięki chłopaki było rewelacyjnie, jak zawsze w waszym towarzystwie, teraz już wiem że jedna doba to za mało, następnym razem sobie odbije z nawiązką :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lenox    390

Na karpiowych zlotach PSW zawsze był klimat i dopóki starczy weny i sił - tak zostanie.

Niech żałują Ci co kiszą w domach.

Przygoda ah przygoda,każdej chwili szkoda hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kubus    67

46 minut temu, lenox napisał:

Na karpiowych zlotach PSW zawsze był klimat i dopóki starczy weny i sił - tak zostanie.

Załącznik widoczny po zalogowaniu brawo2.gif.132a620aadfe11ac5008f5f9f61352df.gif

Edytowane przez kubus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
janek1985    61

Panowie juz żałuję że mnie tam nie było.  Tyle smaków co na karpia mam :-)

Aczkolwiek wole spinning. 

No ale w takim gronie to musi być przednia atmosfera.  

Wiec następnym razem będę z Adamusem ja zajmę się " kuchnią "  

A przyznam się też czasem do siebie wyskocze na karpie :-) 

Edytowane przez janek1985

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rapala    259

Dzięki wszystkim za przybycie ,atmosfera jak zawsze świetna ,pogoda dopisała i nawet kilka rybek zostało złowionych .Fajnie jest raz w roku spotkać się w większym gronie i spędzić razem te kilka dni nad woda .Jedynym minusem Zlotów jest to ,że zawsze kończa się za wcześnie :D ...Nie ma co wiele się rozpisywać ,było super ,kto był ten wie a kogo nie było niech żałuje.

Może napiszę  kilka słów o samym łowisku Dzika Woda  ,ponieważ obiecałem to właścicielom aby nieco zrewanżować się za małe "upominki" jakie postanowili ufundować wszystkim uczestnikom Zlotu.Dzika Woda to jedno z najlepiej utrzymanych łowisk na jakich miałem okazje wędkować do tej pory w naszym regionie .Łowisko nie należy do dużych , zajmuje raptem kilka hektarów wody gdzie do dyspozycji mamy 7 stanowisk .Ale może dzięki temu ma swój urok i jest świetnie utrzymane .Stanowiska wysypane są żwirem i nie ma mowy o brodzeniu w błocie.Na każdym stanowisku mamy do dyspozycji matę i plastikowe wiaderka na wodę .Do dyspozycji mamy polowy WCt i prysznic z czystą wodą .Właściciele dbają o czystość i nie mam mowy o walających się po krzakach śmieciach czy innych tego typu "przygodach" .  Do łowiska prowadzi polna ale dobrze utwardzona droga i nie ma najmniejszego problemu z dojechaniem nawet po większych deszczach...

Wszystkich,którzy uczestniczyli w Zlocie proszę o podanie na PW adresów email .Jak już wyżej pisałem właściciele ufundowali upominki a są nimi bezpłatne "dobówki" do wykorzystania w ciągu roku :) .

Poniżej kilka zdjęć ze Zlotu.

Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu Załącznik widoczny po zalogowaniu

Edytowane przez rapala

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamus78    91

Również polecam to łowisko, jak pisał wyżei @rapala łowisko zrobione  na tip-top. To teraz pozostaje się ugadać w większym gronie i wykorzystać te prezenty dobówki :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mukuz    86

Ja również chciałem wszystkim obecnym jeszcze raz podziękować za spotkanie. To były naprawdę ,,dobre" dwa dni:D Mam nadzieję że z następną integracją nie będzie trzeba czekać do kolejnego zlotu...pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jandzik    286

Ja również dziękuję wszystkim za miło spędzone dwa dni ;) Mam nadzieję że uda mi się jeszcze z wami spotkać,  najlepiej jeszcze w tym roku :)

Załącznik widoczny po zalogowaniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamus78    91

Chwila chwila panowie, pochwalcie się kto zgarnął gadżety :), inaczej mówiąc kto złowił największą rybę zlotu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mukuz    86

Gadżety trafiły do mnie i jeszcze raz chcę podziękować kolegom za miłą niespodziankę. Co do ,,Big Fisha" to gdzieś ktoś podobno go widział ale ciężko mi ustalić ostateczną wersję:lol:

Edytowane przez mukuz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał82    23
3 godziny temu, mukuz napisał:

Gadżety trafiły do mnie i jeszcze raz chcę podziękować kolegom za miłą niespodziankę. Co do ,,Big Fisha" to gdzieś ktoś podobno go widział ale ciężko mi ustalić ostateczną wersję:lol:

Graty !!! :)

Co do "bigfisha" to faktycznie ciężko w ogóle coś ustalić :beer::eek:  :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamus78    91

Panowie ktoś zamierza w tym roku wejściówkę wykorzystać jeszcze? Może dobrze by było się zgadać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta