Jump to content
lenox

VI zlot Karpiowy PSW

Recommended Posts

Witam. Myślę że spokojnie można ruszyć z tematem zaliczek na nadchodzący zlot. Moja propozycja jest tak:

- kwota zaliczki to 40zł czyli za jedną dobę

- termin wpłaty możemy ustalić np. do końca lipca

- tytuł przelewu: VI zlot Karpiowy PSW + nick z forum

- dla każdego uczestnika zlotu trzecia wędka gratis

Początkiem sierpnia sprawdzimy ilu z nas wpłaciło i będziemy wiedzieć na czym stoimy.

Dane do przelewu:

nr. konta: 94 1050 1562 1000 0091 1269 6936

Tomasz DZIKA WODA

Tarnów

13 minut temu, rapala napisał:

Poszło ...Teraz pozostaje czekać ;)

No to też muszę konto szarpnąć :P

Tak to wygląda.Za miesiąc widzimy się na zlocie,see ya

Edited by lenox

Do ostatnich chwil czekalem z wplatą bo wątpilem że w tym okresie będę w Polsce, puki co jestem i mam nadzieje że juz nic się nie zmieni i doczekam się zlotu :) do zobaczyska :)

Na tą chwilę mamy 10 osób

@Jandzi +  kolega 

@Lenox + 2 kolegów

@rapala

@mukuz

@stiff43

@Michał82

@adamus78

Są jeszcze dwa wolne miejsca :)

Edited by rapala

Panowie do Zlotu pozostało już tylko kilka dni i mam pytanie a mianowicie czy ktoś wybiera się już w czwartek ? Zawsze to jeden dzień dłużej nad wodą :)

Edited by rapala

Ja jadę dopiero w piątek rano. Jeżeli ktoś jest chętny jechać w czwartek to trzeba potwierdzić dostępność stanowiska. Co do samych stanowisk to mamy  od 1 do 6. Jakieś pomysły co do losowania/wybierania stanowisk?

Ja będę dopiero w piątek i tak raczej 13-14 :) Niestety praca jeszcze. Co do stanowisk nie mam pojęcia,  zawsze wychodziło na spontanie jakoś :) Ja i tak będę rzucał tylko więc co będzie to będzie :) Fajnie będzie Was znowu zobaczyć :D

Ja w sobotę z rana planuję wpaść, to pewnie stanowiska będą obsadzone, myślę że ktoś mnie przygarnie na miejscówkę :beer:.

Podobnie jak @Michał82 łowię z rzutu więc się jakoś dogadamy.

Ja będę z Bartkiem w piątek rano. Myślę że między 8 a 9 godzina

10 godzin temu, lenox napisał:

Są wolne miejsca?

Z tego co się doliczyłem będzie 9 osób,  stanowisk mamy 6 czyli 12 miejsc. Więc powinny być 3 miejsca wolne,  jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :)

Z tego co mi wiadomo to prawdopodobnie @kubus nie będzie mógł przyjechać na Zlot ponieważ w tym terminie jest organizatorem zawodów o mistrzostwo koła CarpPub.Ale może jak zaloguje się na forum to się wypowie. Za to z info jakie dostałem od @Lenox, przyjedzie z dwoma kolegami z Krosna .Reasumując nadal mamy 3 miejsca wole ;) . Jeżeli ktoś jest jeszcze chętny na dwa dni spędzone nad Dziką Wodą prosimy o informację w tym wątku . Będzie nam lepiej wszystko dopiąć ponieważ do Zlotu pozostało już tylko kilka dni.

Z mojej strony mam propozycję aby każdy z uczestników  zabrał ze sobą jakiś mały upominek a całą pulę  zgarnie łowca największej ryby Zlotu.

Edited by rapala

Dokładnie tak. Temat wolnych miejsc już z @lenox załatwiony. Dalej są wolne trzy miejsca, jeżeli nic się nie zmieni to właściciele Tomek i Krzysiek zajmą jedno stanowisko(tak jak wcześniej pisałem). W przypadku nieparzystej liczby uczestników proponuję stanowisko nr 3 (najmniejsze) przeznaczyć dla jednej osoby. Drzewo na ognisko załatwione z właścicielami także mamy to z głowy:)

Panowie sory że tak pużno, właśnie puściłem przelew, w poniedziałek powinien dojść do nadawcy. Proszę mnie dopisać do listy.

Też pytałem po znajomych, do jutra wieczora powinienem wiedzieć czy będzie ktoś jeszcze ode mnie, jeden kumpel ma smaka jechać ale nie wie jak z wolnym.