Jump to content

Recommended Posts

Witam. Myślę że spokojnie można ruszyć z tematem zaliczek na nadchodzący zlot. Moja propozycja jest tak:

- kwota zaliczki to 40zł czyli za jedną dobę

- termin wpłaty możemy ustalić np. do końca lipca

- tytuł przelewu: VI zlot Karpiowy PSW + nick z forum

- dla każdego uczestnika zlotu trzecia wędka gratis

Początkiem sierpnia sprawdzimy ilu z nas wpłaciło i będziemy wiedzieć na czym stoimy.

Dane do przelewu:

nr. konta: 94 1050 1562 1000 0091 1269 6936

Tomasz DZIKA WODA

Tarnów

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na tą chwilę mamy 10 osób

@Jandzi +  kolega 

@Lenox + 2 kolegów

@rapala

@mukuz

@stiff43

@Michał82

@adamus78

Są jeszcze dwa wolne miejsca :)

Edited by rapala
  • krs unfeatured this topic

Panowie do Zlotu pozostało już tylko kilka dni i mam pytanie a mianowicie czy ktoś wybiera się już w czwartek ? Zawsze to jeden dzień dłużej nad wodą :)

Edited by rapala

Ja jadę dopiero w piątek rano. Jeżeli ktoś jest chętny jechać w czwartek to trzeba potwierdzić dostępność stanowiska. Co do samych stanowisk to mamy  od 1 do 6. Jakieś pomysły co do losowania/wybierania stanowisk?

Ja będę dopiero w piątek i tak raczej 13-14 :) Niestety praca jeszcze. Co do stanowisk nie mam pojęcia,  zawsze wychodziło na spontanie jakoś :) Ja i tak będę rzucał tylko więc co będzie to będzie :) Fajnie będzie Was znowu zobaczyć :D

Z tego co mi wiadomo to prawdopodobnie @kubus nie będzie mógł przyjechać na Zlot ponieważ w tym terminie jest organizatorem zawodów o mistrzostwo koła CarpPub.Ale może jak zaloguje się na forum to się wypowie. Za to z info jakie dostałem od @Lenox, przyjedzie z dwoma kolegami z Krosna .Reasumując nadal mamy 3 miejsca wole ;) . Jeżeli ktoś jest jeszcze chętny na dwa dni spędzone nad Dziką Wodą prosimy o informację w tym wątku . Będzie nam lepiej wszystko dopiąć ponieważ do Zlotu pozostało już tylko kilka dni.

Z mojej strony mam propozycję aby każdy z uczestników  zabrał ze sobą jakiś mały upominek a całą pulę  zgarnie łowca największej ryby Zlotu.

Edited by rapala

Dokładnie tak. Temat wolnych miejsc już z @lenox załatwiony. Dalej są wolne trzy miejsca, jeżeli nic się nie zmieni to właściciele Tomek i Krzysiek zajmą jedno stanowisko(tak jak wcześniej pisałem). W przypadku nieparzystej liczby uczestników proponuję stanowisko nr 3 (najmniejsze) przeznaczyć dla jednej osoby. Drzewo na ognisko załatwione z właścicielami także mamy to z głowy:)