Jump to content

Recommended Posts

Dnia 16.08.2017 o 21:19, adamus78 napisał:

Ja w sobotę z rana planuję wpaść, to pewnie stanowiska będą obsadzone, myślę że ktoś mnie przygarnie na miejscówkę :beer:.

Podobnie jak @Michał82 łowię z rzutu więc się jakoś dogadamy.

Możemy w sumie usiąść razem na którymś stanowisku aby chłopakom nie chlapać jak będą wywozić ;)

No to fajnie. Myślę że koledzy nie będą mieli nic przeciwko żeby udostępnić wam stanowisko nr.1:) Z tego co doczytałem to mamy aktualnie 11 osób. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Zostało jedno wolne miejsce do obstawienia i mamy stan.

Wstawiam mapkę z zaznaczonym dojazdem do łowiska. Droga którą jedziemy do czerwonej strzałki to TARNÓW - ŻABNO. W zaznaczonym miejscu skręcamy z głównej drogi i kierujemy się wzdłuż żółtej linii. Wieczorem wyśle do każdego wiadomość z numerem telefonu. Jeżeli będzie jakiś problem z dojazdem to postaram się pomóc;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

8 godzin temu, mukuz napisał:

Wstawiam mapkę z zaznaczonym dojazdem do łowiska. Droga którą jedziemy do czerwonej strzałki to TARNÓW - ŻABNO. W zaznaczonym miejscu skręcamy z głównej drogi i kierujemy się wzdłuż żółtej linii. Wieczorem wyśle do każdego wiadomość z numerem telefonu. Jeżeli będzie jakiś problem z dojazdem to postaram się pomóc;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Wyprzedziłeś mnie bo miałem pisać właśnie o numer telefonu bo droga wydaje się zawiła ;)

Dnia 18.08.2017 o 19:15, rapala napisał:

Z mojej strony mam propozycję aby każdy z uczestników  zabrał ze sobą jakiś mały upominek a całą pulę  zgarnie łowca największej ryby Zlotu.

Było by fajnie, zawsze któryś z Nas miał by jakaś pamiątkę ze zlotu i pewnie coś by się do karpiowania przydało. Ilu jest chętnych na cos takiego?? 

Co do przyjazdu w piątek to najwcześniej na godzinę 9.30. Aktualnie prawie wszystkie stanowiska są zajęte a kilka ekip kończy zasiadkę dopiero w piątek. Teoretycznie doba zaczyna się od 12.00 ale jak będziemy na 9.30 to będzie ok. Chodzi o to żeby komuś nie wisieć za plecami z samego rana...:)

9 godzin temu, mukuz napisał:

Co do przyjazdu w piątek to najwcześniej na godzinę 9.30. Aktualnie prawie wszystkie stanowiska są zajęte a kilka ekip kończy zasiadkę dopiero w piątek. Teoretycznie doba zaczyna się od 12.00 ale jak będziemy na 9.30 to będzie ok. Chodzi o to żeby komuś nie wisieć za plecami z samego rana...:)

Jakby mi tak ktoś wisiał to od razu takiego delikwenta bym kobrą po tyłku natrzaskał :lol: