Jump to content
Oktawian

Wilcza Wola

Recommended Posts

kiedyś szukaliśmy planu batymetrycznego i jedyne miejsce gdzie był dostępny to tzw. Wodomistrzówka przy zaporze. Ale dawno nie byłem na Wilczej i nie wiem czy udostępnią. Ja byłem ze znajomym u znajomego wiec mi pokazali / wisiał na ścianie /. Tyle mogę pomóc pompa123

Dnia 18.07.2019 o 14:12, pompa123 napisał:

Ma ktoś może jakieś mapy dna tego zbiornika? Da się bez echosondy znaleźć koryto rzeki na zalewie? ;)

Ten zbiornik to jedno wielkie DNO. Dosłownie i w przenośni.

Teraz człowiek zmuszony zapitalać na Czorsztyn aby zmierzyć się z pstrykami :wacko:

Dnia 18.07.2019 o 14:12, pompa123 napisał:

Ma ktoś może jakieś mapy dna tego zbiornika? Da się bez echosondy znaleźć koryto rzeki na zalewie? ;)

http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=2963791   - to jest mapa z pomiarami  w trakcie budowy zapory. W ramce ''zawartość mapy'' odznaczasz "dane topograficzne  i klikasz na "+" .  Odznaczasz  "wizualizacja BDOT10k"  i masz drugą mapę  http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=2963791    Drukujesz, nakładasz,porównujesz :P  Likwidujesz odznaczenie  "wizualizacja BDOT10k" , klikasz na "Ortofotomapa" i masz widok z satelity. Można też pobawić się innymi ustawieniami. Są w portalu  https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj/geoportal-informacja-przestrzenna-dla-kazdego  różne wersje odpłatne, które mogą więcej :) 

Byłem wczoraj ze Zwolą ,większego syfu jak żyję to jeszcze nie widziałem i nie są to tylko śmieci zostawione przez wędkarzy ale w większości są to odpady z gospodarstw domowych typu stare meble,opony a nawet obesrana pościel wrzucona bezpośrednio do rzeczki .Jestem ciekawy kto jest gospodarzem tej wody i na co są wydawane pieniądze z opłat za karte bo na pewno nie na zagospodarowanie i ochrone tej wody.

Koledzy napiszcie co słychać na Wilczej Woli, co i jak łowicie, czy jest sens jechać / bo mam  daleko / . Na łowisku często w latach ubiegłych widziałem dużo osób ale bardzo mało ludzi się odzywa na forum. To dziwne bo to duża i ciekawa woda a o małych bajorach pisze się dużo więcej. Pozdrawiam

Mam kolegę z pracy mieszkającego nad Wilcza Wolą, do tej pory okonia złapał na spinning, z biała rybą również słabo. Mówił że znajomi też nie za bardzo łowią, więc chyba narazie czekamy. 

Nie ma ryby to i nie ma wiadomości. Szkoda tam jechać, to już martwa woda.

Jednak się tam wybiorę i będę próbował, choćby dlatego że jak kiedyś łowiło się fajne rybki to sentyment do łowiska zostaje na lata. Wtedy często nawet małe rybki cieszą.

Trzeba się cieszyć ze wszystkiego bo z wodami i rybami coraz gorzej. Pozdrawiam

Delikatny update karpik około 30 centymetrowy wjechał.

Na razie fatalnie z braniami, zarówno drapieżnik jak i biała 

Trzeba czekać na stabilizację pogody