Skocz do zawartości
rally

Procencik dla Antosia - przekaż 1% swojego podatku

Rekomendowane odpowiedzi

rally    58

Witajcie,

Zwracam się do Was z prośbą o przekazanie 1% z Waszego podatku na leczenie i rehabilitację mojego synka Antka. Antoś jest dzieckiem z autyzmem, opóźnieniem psycho-ruchowym, i wszelkimi wynikającymi z tego niedoskonałościami. Jest cały czas rehabilitowany zarówno ruchowo jak i od strony intelektualnej, ma zajęcia w przedszkolu, w Titum, itd. Pracuje z nim sporo specjalistów i żmudna praca pomaga osiągać jakieś efekty. Oczywiście konsekwencją choroby dziecka jest to że tylko jedno z nas może pracować, żona zajmuje się Antkiem praktycznie cały czas, ja pracuję. Dodatkowo jesteśmy w trakcie terapii komórkami macierzystymi (jest pięć podań w trakcie jednej tury), planujemy drugą turę komórek dla Antosia.

Koszty takiej terapii są bardzo duże (jak dla mnie), bo same komórki i ich podanie w szpitalu zamykają się w kwocie ok. 35 000 zł za 1 serię podań.

Stąd moja prośba, jeśli macie wolny ten 1 procencik Waszego podatku, i zechcieli byście przeznaczyć go na mojego dzieciaczka będziemy bardzo wdzięczni, jeśli już komuś potrzebującemu przekazujecie - nie ma sprawy, na pewno warto pomagać w ten sposób bo nic to nie kosztuje ;).

Poniżej dane do wpisania w PIT, oraz dane na stronie fundacji. W razie pytań mój telefon jest na kalendarzyku, ewentualnie można też pisać tutaj. Można również udostępnić dane np. na FB.....możliwości jest sporo, i najważniejsze nic ta pomoc nie kosztuje, poza odrobinką wolnego czasu.

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać : KRS 0000037904 

w rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać:

26149 KLUZ ANTONI

Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149

Moje konto na FB gdzie można znaleźć dane: https://www.facebook.com/wojtek.kluz.3

Pieniędzy przekazanych z 1% nie można wydatkować w żaden inny sposób jak tylko na leczenie czy rehabilitację, fundacja zwraca określoną kwotę na podstawie faktur za leczenie przesłanych do nich, i tak właśnie wygląda rozliczenie kosztów. Oczywiście aby było co rozliczyć należy te pieniążki zebrać, czyli np. przekazać ten 1% na konto właściwej osoby.

Może znajdzie się ktoś chętny.......będziemy bardzo wdzięczni.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy :)

Załącznik widoczny po zalogowaniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
esox34    17

Będę pamiętał o Twoim dzieciaku przy rozliczaniu.

Powodzenia i dużo zdrowia dla Antosia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta