Jump to content
Sign in to follow this  
bartosz111

kołowrotek do wędki D.A.M Method Feeder 3.30 >60 g

Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie- chciałem zakupić 2  nowe kołowrotki do tych wędek. Pojęcia nie mam jaka wielkość itd. 

Mój budżet to skromne 200 zł za sztuke.

Prosze pomóźcie mi w doborze kręciołka, dodam że łowię na stawach, czasem zalew soliński ,a rybki to głównie karpie i  leszcze.

Z góry dzięki za cenne porady. 

pozdrawiam

Witaj ;) Sprawdź sobie model od Daiwy - Ninja Wielkość 4000 lub 4012. Te same gabaryty, ale 4012 ma płytką szpulę, a 4000 głęboką. Wszystko w zależności od tego jakiej średnicy żyłkę będziesz nawijał i na jakim dystansie będziesz łowił ;) w internecie spokojnie kupisz sztukę poniżej Twojego budżetu. W Decathlonie zresztą też powinni mieć te kręćki w podobnej cenie, o ile masz go gdzieś blisko. 

Dzięki.

A co sądzicie o kręciołku Ryobi oasiss. Znajomy poleca tylko nie wiem jaki rozmiar do tych wędek by się nadawał.

No i ta gwarancja na 5 lat

Ja ostatnio w Karinie na Warszawskiej w Rzeszowie oglądałem kołowrotki Mitchella na 2018 rok.

I mając bardzo dobre doświadczenia z kołowrotkami tej firmy do karpiówek z wolnym biegiem, jak teraz miął bym coś kupować do feedera, to kpił bym pewnie to:

http://allegro.pl/kolowrotek-mitchell-avocet-feeder-rz-5500-fd-2szpu-i7159183349.html

2 aluminiowe szpule, jedna płytka, druga głębsza, super spasowany.

Ewentualnie pooglądaj inne kołowrotki ej firmy. Ale patrząc po pólkach i porównując je z innymi firmami, wydaje mi sie ze maja najlepszy stosunek jakości do ceny.

No i cena na miejscu w sklepie przy płatnością gotówką, taka jak jedna z niższych w necie. A nie trzeba z przesyłka kombinować