Jump to content

Co to za woda?

geogps
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...
2 godziny temu, hubidem30 napisał:

Moje pytanie - można tam wędkować ? był ktoś z kolegów na tym zbiorniku ? 

Jest jedno fajne przygotowane stanowisko. Zbiornik był przynajmniej dwukrotnie zalany przez Wisłok. Dno jest z tego co widziałem urozmaicone. Bardzo urozmaicone. Na spinning złowili tam jakieś małe okonki. Generalnie z rybami tam bardzo kiepsko. Jedynie drobnica, nikt tego nie zarybiał. Czy coś wpłynęło z Wisłoka czy do niego uciekło trudno powiedzieć. Zbiornik jest ładny, gdyby był łowiskiem byłoby super. Kilka razy byłem tam ze spinem, zero. Planowałem też nockę na feeder i na planach się skończyło. Zbiornik chyba wystawiony na sprzedaż jako kopalnia(?). 

• 2 weeks later...
20 minut temu, stiff43 napisał:

nic tam nie ma oprócz śmieci i bobra zwanego przez miejscowych Bolek

Apropo bobrów jak to jest w miejscu gdzie występują jest sens łowić czy nie? Chociażby na Wisłoku znam miejscówke gdzie są i kiedyś była to bardzo rybna miejscówka :)

Edited by TOmaSZ

29 minut temu, stiff43 napisał:

bóbr ryby płoszy takie jest moje zdanie

Zgadzam się. Moim zdaniem gdzie jest bobrowisko i gdzie mają wejścia do swoich domków to w okolicy 20m nie ma ryby

• 2 weeks later...
W dniu 12.03.2021 o 21:20, halfdanTheBlack napisał:

Moim zdaniem to nie jest reguła. Przy żeremiach zdarzało mi się łowić ładne ryby, również potokowce, które są przecież terytorialne. 

Ja kiedyś towarzyszyłem przy łowieniu blisko żeremia na Dunajcu. Najpierw koledze siadł pstrąg a zaraz potem ... bóbr. Tak, że warto próbować ;)