Jump to content

Recommended Posts

Byłem i łowiłem chwile na spina. Złowiłem maluchy, 2 bolki malutkie i 2 klenie w tym jeden pod wymiar. Od kolejowego do załęskiego.

Spotkałem Lucjana, ryb martwych jest duża ilość, i nie są to małe ryby. Porobiłem zdjęcia, Są bolenie, brzany, leszcze, klenie, świnki itd.

[ATTACH=CONFIG]18007[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]18008[/ATTACH] tu gdzie drzewo leży w wodzie, leży też mnóstwo padniętych ryb ze śmieciami na przemian.

[ATTACH=CONFIG]18009[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]18010[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]18011[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]18012[/ATTACH]

kilka wyrywkowych zdjęć dodaje.

To i ja cos dodam:(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Guest
Poranny drapieżnik z bajorka.

Jaka metoda Spinning ? Ile miał ?

Pzdr

Nie był jakiś duży, ale za to bardzo waleczny. Złowiony na spinning. 86cm.

Piękna sztuka a ja głupi planowałem wyruszyć na zalew w jesieni.Pewnie teraz będzie sporo wędkarzy uganiających się za szczupakami.

Nie był jakiś duży, ale za to bardzo waleczny. Złowiony na spinning. 86cm.

Chyba blisko obiektywu go trzymałeś bo wygląda jakby miał grubo ponad metr;) mam nadzieję że pływa:confused: i będę mógł z nim powalczyć w niedalekiej przyszłości:cool:

- - - Updated - - -

Piękna sztuka a ja głupi planowałem wyruszyć na zalew w jesieni.Pewnie teraz będzie sporo wędkarzy uganiających się za szczupakami.

Z widłami:eek:

Edited by hybel78

Pływa pływa, ryba w bardzo dobrej kondycji, sprzęt był dostosowany do takiej ryby i walka była naprawdę fajna.

Odjazdy, wyskoki, chlapanie z ogona prosto w oczy :P

Guest

Drapieżnik chodzi na Wisłoku potwierdzone info ;)

Jak to człowiek głupi był że kije sprzedał :(

Jakie ostatnio są wyniki na spinning? Byłem w niedzielę ok. 4h wieczorem na Wisłoku w okolicach Boguchwały i tylko 1 okonia udało się skusić. Jak ma się sytuacja z rybą na odcinku miejskim?

Witam dziś rano byłem na rybkach brania jakieś były ale słabe zero oznak żerowania bolka jedyny konkret dzisiejszego dnia to wyjście klenia dość dużego do bromby na moje oko 45+ ale niestety nie trafił w przynete . Jedna rybka dziś wycholowana trochę Sie zdziwiłem :)

Guest

Witam.

Który z userów był dziś pod mostem w Dąbrówkach byłem z dziewczyną koło 19 poznałem po logu na kamizelce ;)

Miło było poznać :)

Właśnie Wisłokiem na całej szerokości płynie biała gęsta piana.

Troszkę powyżej kładki w Boguchwale. Teraz pewnie i dużo niżej.

Nie jest to wytwór naturalny, piana pojawiła się nagle około godziny 20:30.

Coś ktoś wie na temat?

Edited by robbox4

brzana 84 cm

Edit: Również witamy na stronach PSW.

Edited by rapala

prosiłbym o większe foto, bo nic nie widzę na telefoniku ;( Gratuluję pięknej brzaniurki.

Podobnie jak @MilanND proszę o lepszą foteczkę. O ja je.... Piękna siłaczka..... Gratulacje Rafał!!!

Witam

Sorki Koledzy za to zdjęcie wczoraj mam nadzieje że to jest lepsze:-)

Jestem na Forum pierwszy raz wiec jeszcze zostało mi się przywitać,

Pozdrawiam.

Brzana 84 cm.

mam nadzieje ze pływa dalej :D

PS: kiedyś był tak niski stan wody na wisłoku? bo ja to chyba nie pamiętam....

Dzisiejszy bolek 56cm. Połakomił się na Sniperka 5cm. Oczywiście pływa dalej :)

Widze ze na forum sie pochwaliłes - gratulacje brzany Rafałku

Grzesiek STM

Wypad w środę w okolice mostu kolejowego zaowocował kupą smrodu z rozkładających się ryb i ogólnym zniechęceniem łowienia w Wisłoku:mad: zero zainteresowania kogokolwiek żeby to co padło pozbierać i to od początku tej katastrofy na naszej rzece:mad::mad::mad: wiem bo opisywałem i byłem na miejscu!!! stare pierdziochy i reszta " związkowców" którzy płacą grosze za łowienie a wszystko biją w łeb!!!:eek:powinni ruszyć dupy i zabrać się za sprzątanie tego gówna!!!:mad: płacimy duże pieniądze żeby móc łowić i co mamy z tego??? Jeśli byśmy nie zgłosili że są padnięte ryby to nikt by się tym nie przejął, zresztą WIOś i PSR miały to w d...e!!!:mad:

Witam. Długo na forum się nie wypowiadałem, ale dzisiejsze oględziny Wisłoka do tego mnie niestety zmusiły i muszę się z Wami koledzy podzielić zdjęciami, które wykonałem dzisiaj na Wisłoku (odcinku między mostem na Dąbrówkach a Wola Dalsza) Sprawa została zgłoszona Policji,gdy pojawił się patrol, objazd kilku miejscówek i próba lokalizacji wycieku, następnie przyjechała Państwowa Straż Pożarna, dalsze oględziny doprowadziły do rury spustowej 500m poniżej mostu w Dąbrówkach tam najprawdopodobniej doszło do wycieku niezidentyfikowanej substancji, osad na kamieniach takiej samej barwy jak kolor rzeki 2 km dalej. Wodę i kamienie zabezpieczyliśmy do dalszej procedury. Straż i Policja spisała do nas namiary i chcieliśmy powiadomić jeszcze PSR ale oczywiście nikt nie odpowiadał, Straż chciała wezwać WIOŚ ale dopiero jutro mogą się pojawić (wiadomo Niedziela.. ), gdzie przypuszczam, po dzisiejszych opadach deszczu już nie wielki będzie ślad zaistniałej sytuacji. Nie wiem jak mam to odbierać ale człowiek płaci składki, nie małe, a gdy ktoś jest potrzebny to jakoś małe zainteresowanie. Do wglądu załączam zdjęcia wykonane w miejscowości Wola Dalsza wysokość OSP oraz ujścia rzeczki Młynówki tylko ok 2 godziny później dalej substancja się unosiła ale już bardziej "rozcieńczona". Do mostu w Białobrzegach jeszcze nie dopłynęło.

Guest

Widziałem z domu Straż i Policje masakra i idź tu na ryby ;(

Co za skur**** Jeśli niebiescy i PSR nic z tym nie zrobią to zbierzmy się i sami znajdźmy gnoja który truje nam rzeke. Proponuję nie przenosić tych postów, ponieważ inne działy są mniej popularne. Tutaj jest większa szansa że ktoś konkretny się zainteresuje tematem. A takie wycieki nie biorą się znikąd. Zawsze jakiś debil za to odpowiada. Dobrze by było gdyby tym razem parę stów nie załatwiło sprawy i niech wreszcie jakiś szkodnik odpowie za swoje durne czyny.