Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj 1,5 godz w okolicach kładki w Terliczce i zalewu - 0 brań, kontrola PSR. Ktoś coś tam złapał ostatnio? Później przeniosłem się na odcinek miejski w okolicy Podpromia - 5 okoni na boczny trok.

Wczoraj i dziś chwilę towarzyszyłem ojcu w połowach. Łowił na Olszynkach. Wczoraj ok 7kg ryb dziś niewiele mniej. Brały głownie płocie, krąpie, jelce, okonie i małe klenie. Trafił się ładny jaź, spory leszcz i co najdziwniejsze dwa pięknie wybarwione pstrągi potokowe. Widziałem jakieś gonitwy PSR w okolicy kładki bulwarowej. Czyżby ktoś zapomniał o obrębie ochronnym?:P

Edited by ryba7
Dzisiaj 1,5 godz w okolicach kładki w Terliczce i zalewu - 0 brań, kontrola PSR. Ktoś coś tam złapał ostatnio? Później przeniosłem się na odcinek miejski w okolicy Podpromia - 5 okoni na boczny trok.

Właśnie straszna posucha :(

Byłem tam w niedziele 2 tygodnie temu. Konkretnie na Mrowli przed zalewem, brały jakieś płoteczki. Stały bywalec tej rzeczki mówił, że złowił tam kilka dni wcześniej jazika i że jakieś tam płoteczki już regularnie tam łowi. Biały robaczek + zanęta płoć/leszcz. Szkoda, że jest tam taki syf bo urokliwe miejsce.

Płoć dość agresywnie bije w białe robaki wczoraj złowiłem 3 ale dużo brań nie wykorzystałem, bo nawet nie były w stanie podnieść swingersa i uruchomić alarmu, na spławik bym połowił do syta przy takich braniach.Widzę że powoli coś rusza :beer:

Dziś też było przyjemnie ;),mocne branie parę ładnych salt w powietrzu i 38cm ląduje w podbieraku.Kilka fotek i wraca zdrowy do wody :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Elegancko! Cieszy widok pstrąga z Wisłoka:beer:

Jest też ciemna strona mocy,takiego czegoś nie podaruje jak spaceruje nad wodą i napotykam takie coś to jest ochrona środowiska,a za tą rurę to dostanie porządnego klapsa a jak nie zadziała ochrona środowiska to w dupe mu ten ściek wetknę :mad::mad:

Edited by Marcin
  • krs pinned this topic