Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

Mepps nr2 Black Fury w czerwone kropki

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Witam.  Jak wygląda sytuacja ze stanem wody na odcinku Frysztak - Strzyżów? 

Gość

Lekko podniesiona i mętna ale łowić można śmiało.

Tak cos czulem ze spin bylby lepszym rozwiazaniem na dzis. Przesiedzialem, ze 3 godziny z feederem i splawikiem z kukurydza na haku i nic. Dwoch panow troszke nizej mnie tez ani tykniecia. Za to przy brzegu cmokanie i gonitwa drobnicy po powierzchni.

Normalnie nie bylbym soba gdybym z wisienka na klenia nie wyszedl :) 40+ z samego wieczora.

ps Wisnie 7pln za kg czyli nadal tansze od peletu :)

Dnia 10.07.2017 o 15:04, Piotr Rabczak napisał:

Zapewne kiedyś mi mina zrzednie jak zobaczę w pyszczku tylko wystającą żyłkę a mucha będzie gdzieś głęboko.

Zakładając teoretycznie, że nie mógłbyś  tej muchy wydobyć, to i tak nie zrobiłaby rybie krzywdy.

Jak kolor wody powyżej Rzeszowia? Babica, Zarzecze? 

Czy ktos moze sie pochwalic jakimis sukcesami w polowie leszczy i ploci na Wisloku? Bylem ostatnio ze 3 razy ze splawikiem i feederem i nawet tracenia. Na haczyku kukurydza ktora w ubieglym roku sprawdzala sie znakomicie.

Witam mam prośbę. Wybieram się jutro bo rodziny do "Budziwoja" i mam zamiar wybrać się powędkować na Wisłok i tutaj moja wielka prośba o zdradzenie jakiejś łownej miejscówki w okolicach Budziwoja Siedlisk ew Boguchwała.

Ew odp proszę na PRIV

Z góry dzięki

Dzisiejszy 78cm i nadal rośnie.

.Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Takiej miejscówki nikt Ci nie zdradzi...z prostej przyczyny...ponieważ nie ma ich wiele. Trzeba sobie samemu wychodzić, gotowej recepty na tacy nie dostaniesz.

Dziś zaskoczyła mnie burza w trakcie wędkowania, myślę sobie przesiedzę a tu nieopodal :

Dzisiaj dobre warunki do łowienia byly na Dąbrowskiego.

Widział ktoś  jak wygląda  woda po wczorajszej ulewie wyżej  Rzeszowa w okolicy zwieczycy boguchwały. Bardzo metna czy da sie spiningować?

Edytowano przez Matew

2 godziny temu, ORINOKO napisał:

Jaki kolor Wisłoka poniżej zapory?

Woda ok byłem  od rana ze spiningiem woda jak najbardziej do łowienie. Niska i czysta.

Poszedl czlowiek kulturalnie na okonie. Nie chcialy gryzc. Przezbroilem sie na klenie to 3 maluchy i jeden ktory wpakowal sie w zielsko i druciaki wygial. Poznym wieczorem zobaczylem, ze cos sie splawia jak baski. Na wariata rzucilem jakims wyszperanym w kamizelce Invaderem. Ze 4 metry przeplynal. Dwa razy sie z nia zegnalem jak wpakowala sie w zielsko, dwa razy ja na luzie puszczalem, zeby sama wyszla. Nanofil 0,06 jeczal i trzeszczal. Ale wyladowala, chuda cholernie, z jednym niewidzacym okiem, jasno szara, nie jak te zlote sanowe. Siedemdziesiatka z miejskiego :D Zdjecie jest jakie jest ale lapy mi sie telepaly, a ona mega zmeczona byla.

Dzisiejszy wypad zaliczam do udanych ;)

Państwo daje 500+ , a wislok dziś dał 50+ ! szaleństwa na kiju nie było :/ raczej zmęczony życiem już był.

Wrócił do wody!

Szykuje się plaga sumów i bezrybie.Nocka Trzebownisko i niezliczona  ilość 30-40cm

Chyba tez postawie na klenie bo leszcz i ploc w Wisloku poszly na strajk chyba. Bylem wczoraj z kukurydza i zupelnie nic. Widzialem 2 wedkarzy i zlapali jednego krapia na dwoch. Natomiast w ubieglym tygodniu klen jak najbardziej wspolpracowal.

Panowie jaka woda na wisłoku w Zarzeczu? Ktoś rano przejeżdżał? 

Edytowano przez Kaskader

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.