Jump to content

Recommended Posts

21 godzin temu, Jaś _Wędrowniczek napisał:

Wracajac wczoraj z ryb w okolicach Boguchwaly widzialem doslownie stada wedkarzy zostajacych na nocne wedkowanie. Czy to znaczy, ze lowienie noca na Wisloku jest takie skuteczne?

Jaśku,

Ludzie się Lucia Łowcy naoglądali na YT, bo ostatnio był odcinek z jakimś nocnym łowieniem na Wisłoku - i chcą powtórzyć jego sukces :) 

Panowie nie sądzicie że i w tym roku może coś się złego podziać z rybkami ? - przyducha, niestety temperatura niemal od tygodnia jest ciąle ponad 30, i przyszły tydzień też ma być ciepło, może nie aż tak, noce w sumie też bardzo ciepłe. Mam nadzieję że chociaż rok obejdzie się bez jakiś smrodów w wodzie lub właśnie bez przyduchy

A co macie ból  dupy że  ŁUKI ma tyle fanow. Chłopak  pokazuje jak naprawde jest u nas na rybach. Polecam maść  na bol dupy napinaczom ciołki zapowietrzone nie umiecie sie bawić  to zluzujcie rajstopki. 

2 godziny temu, Matew napisał:

A co macie ból  dupy że  ŁUKI ma tyle fanow. Chłopak  pokazuje jak naprawde jest u nas na rybach. Polecam maść  na bol dupy napinaczom ciołki zapowietrzone nie umiecie sie bawić  to zluzujcie rajstopki. 

W kilku filmikach udowadnia jak bardzo zna sie na rybach myląc gatunki np. na "niedzwiadku" złowiąc niewymiarowego jazia nazywa go kleniem lub na Wisłoku złowiąc certrę nazywa ją świnką. Jeżeli zabawa polega na tym że łowi sie ryby (pstrągi)  w okresie ochronnym i sie tym jeszcze oficjalnie chwali to gratuluje. PIERWSZE NIECH ZAPOZNA SIE Z REGULAMINEM PZW  a pózniej niech sie lansuje na necie

7 godzin temu, Matew napisał:

ŁUKI pokazuje jak jest u nas na rybach? To ja chyba w alternatywnej rzeczywistości żyje. Ja osobiście do typa nic nie mam, ale jeśli to ma być wzór naśladowania wędkarskiego dla naszych dzieci to wybacz, ale zdecydowane NIE. Jeżeli ktokolwiek z poza Rzeszowa nie znający tego miejsca i łowisk to ogląda, z pewnością ma wrażenie że u nas pływają tylko okonie 20 cm i szczupaki max 40 cm. Ktos widział u nich większe ryby na spina? Bo a ja nie. Całe szczęście że wzięli sie za grunt. Druga sprawa to kanałem wędkarskim bym tego nie nazwał, bo z całym szacunkiem ale to amatorszczyzna przed duże A. Odcinki z poradami czy rodzajami sprzętu powinien zrobi po przestudiowaniu kilku stron wędkarskich czy czasopism, bo podstaw brakuje. Kanał rozrywkowy owszem, ale nie wędkarski. Doceniam że chłopaki lubią się bawić i przy tym powędkować, ale kurde no...

Matew nie bądź hipokrytą, bo każesz zluzować rajstopki a Tobie samemu gumka w stringach strzela :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Mam nadzieje że się gościowi nie przysnęło na zaporze tylko aparatura pomiarowa siadła bo 9 cm to trochę za mało. Ostatnio co noc przytrzymuje wodę zapewne dla ujęcia w Zwięczycy, dlatego poniżej taki niski stan, a jak już puści to płynie brązowa ukiśnięta woda w której ciężko coś złowić na spinning/muchę. Pozostaje tylko jechać w górę ale tam też ciężko bo pełno kajaków i amatorów kąpieli w Wisłoku :(