Jump to content

Recommended Posts

Dziś popołudniowa wędrówka nad Wisłokiem - 3 szczupałki 50-60, wszystkie niemal pod rząd 14.00-14.30 (pewnie ich pora obiadowa, bo wcześniej nic i potem cisza). Wszystkie na białego Mannsa Predatora 3. Okonki hasały też, bo co chwilę odprowadzały i podszczypywały ogon Mannsa, więc myśle, że okonkowa dłubanina przyniosłaby jakieś fajne efekty. Jutro planuję też z rana pochodzić to sprawdzę w jakich godzinach mają śniadanie :)

Tu w łapkach syna:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

32 minuty temu, Haratacz napisał:

Ja chyba zacznę bobry łowić...

Dobra sprawa. Raz mi się  jeden zapiął na spining normalnie jak lokomotywa nie do zatrzymania. Niby wiadomo że  nie ryba ale chol MEEEEGA

Na wisloku okonie w ofensywie,  przy odpowiednim kombinowaniu z przynetami w dwa dni na krótkich wypadach udało się na odcinku miejskim złapać około 50 sztuk. Z czego kilka takich jak na zdjęciu czyli +/- 30 cm 

Panowie(i panie), czy złowiliście albo wiecie o złowieniu w tym roku jakiegoś suma większego(no powiedzmy metr i więcej) w Wisłoku? Jeśli tak to napiszcie i jeśli wiecie to prosilbym o info powyżej czy poniżej zapory w Rzeszowie. 

Witam!

Wczoraj Kleniowe Eldorado, masa małych,  kilka większych i nawet kilka okonków się skusiło. Wszystkie w doskonałej kondycji, grubiutkie z pełnymi brzuszkami:D.

Czują zimę i napychają się na potęgę. Zmokłem ale było warto. Poniżej największy, takie  +/- 40.

Pozdrawiam

@hybel78 a pąmietam jak nie tak dawno marudzileś pod moim zdjęciem (wklejam dla przypomnienia) że ten sum wyglada jak zarznieta świnia. Czlowieku spójrz na zdjęcie jakie Ty dodałeś,  brak słów..

To zdjęcie było tylko w odpowiedzi na pytanie kol @Haratacz odnośnie suma na Wisłoku- nie moja ryba i fotka, nie robię takich zdjęć.. komentarze sugerują, że samo kolesiostwo i "rączka rączkę" myje, aby tylko kliknąć " lubię to"..a reszta już się sama nakręca. Gratuluję forum

Edited by hybel78