Jump to content

Recommended Posts

Byłem przedwczoraj na miejskim, drugi raz w tym roku i ostatni, jadąc zatrzymałem się na godzinkę i poszedłem pod most Lwowski. 

Powiem Wam że jeżdżąc na San, górny Wisłok czy inne mniejsze górskie siurki, ten miejski odcinek to jak łowienie w szambie........ale siadł mały szczupaczek, klenik + dwa niezacięte brania. Ogólnie dramat jeżeli chodzi o wodę i to co nią płynie, a wszystkie większe miasta oczyszczalnie działające niby mają :(.

W Jarosławiu na Sanie nie ma nawet przez połowę takiego syfu jak tutaj, a po drodze też kilka miast przecież mija.

W zeszły tygodniu również pojechałem zobaczyć co się dzieje na odcinku miejskim, łowiłem na wysokości Olszynek i po godzinie rzucania miałem dość i wróciłem do domu :) 2 tygodnie temu łowiłem od Mostu Lwowskiego w dół do mostu kolejowego i smród był nie do wytrzymania, ponadto kolor wody i syf jaki w nim płynie odpycha nawet od patrzenia w stronę Wisłoka..

I powtórka z rozrywki Wisłokiem znów płyną martwe ryby. Kładka w terliczce

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Nie ma się co dziwić - władza ma w głębokim poważaniu ochronę środowiska a w Rzeszowie towarzysz Ferenc tylko dokłada kolejne blokowiska o odmulaniu nawet nie wspominam bo wstyd na całą Polskę:(

To z inicjatywy pana Ferenca powstała cała koncepcja ponownego odmulenia :blink:    

Drobnicy płynęło od huhu i jeszcze trochę, większych pojedyńcze sztuki

Bo duże puchną później, pewnie dziś albo jutro będą te największe płynąć😤😟

Brawo dla zasrańców z zarządu P*W za nic nie robienie po każdorazowym zatruciu Wisłoka (a zdarza się ono regularnie po każdym większym deszczu)...

Osoby które są w stanie dotrzeć nad wodę w miejscu śnięcia ryb proszę o powiadomienie wszelkich możliwych służb - telefony są podane w zezwoleniach P*W - w razie potrzeby straszyć ich prokuraturą, telewizją ("Sprawa dla reportera", "Uwaga" itp.), odpowiedzialnością dyscyplinarną itp.

Możesz pisac do prokuratury, ale raczej nie rejonowej, oni Cie zleją tak jak mnie. Zastanowilbym sie nad ministerstwem środowiska i prokuraturą generalną, żeby zajeli się niedopełnieniem obowiązków służbowych przez Wioś oraz Policję.

Z dzisiejszego dnia boleń 61 cm

Edited by pajak

W dniu 7.09.2018 o 20:25, Sasanek napisał:

To z inicjatywy pana Ferenca powstała cała koncepcja ponownego odmulenia :blink:    

HAHAHHAHAHA z jego inicjatywy wpisano zalew do Natura 2000 -co skutecznie zablokowało odmulanie na lata :) 

Widzę że kol. Sasanek jest wielkim zwolennikiem Ferenca:cool:.. oby nie powtórzył poprzedniego odmulania też pewno ze swojej inicjatywy :lol:

Edited by hybel78

Kol. kicek i Kol. hybel78 - chyba nie do końca wiecie kto jest zarządcą zalewu rzeszowskiego... tak się akurat składa, że Ferenc nie miał tutaj nic do gadania, ponieważ zalew podlega pod RZGW Kraków Wody Polskie a to partia rządząca ustanowiła dyrektora tej instytucji i to on jest odpowiedzialny za to że nie było odmulenia w rzeszowie, no bo przecież kogo z KrK interesuje jakiś ściek który jest 160km od nich?

@loony89 Ferenc oddał zalew pod Natura2000 i dlatego ekolodzy mają możliwość blokowania. tyle. 

A partia rządząca powołała nowy obwór Wóg Polskich z siedzibą w Rzeszowie. Dyrektorem jest Pani Wajda. Wisłok podlega tylko pod Rzeszów i tylko dzięki ostatnim działaniom odmulanie jest realne, Ferenc nie ma nic do tego. 

Edited by kicek
dodatkowe info

Chłopaki, ważne jest, czy odmulą zalew, w jaki sposób, kiedy. Politykowanie zostawmy na rozmowy przy browarku, nie zaśmiecajmy forum dysputami około politycznymi. To taka mała prośba o poranku :)

Piątkowy dzień wolny od pracy. Tym miłym dla mnie akcentem kończę sezon gruntowy.

Też z kumplem złapałem na Wisloce parę lat temu . Niestety gdy akwaryści stwierdzają że ich pupile za dużo jedzą wyrzucają je do rzek.  Parę lat temu regularnie łowione były na ciepłym kanale w Połańcu . Niestety głupota ludzka nie zna granic . 

Edited by janek1985