Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nie martwcie się Pany. Przyroda sobie poradzi. Jeszcze nikt nie wygrał z rzeką.

Kilka wezbrań i dno będzie jak rzeka chce.

Edited by czuczu7

38 minut temu, czuczu7 napisał:

Nie martwcie się Pany. Przyroda sobie poradzi. Jeszcze nikt nie wygrał z rzeką.

Kilka wezbrań i dno będzie jak rzeka chce.

Dokładnie :)

Kluski już powycierane :) 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

24 minuty temu, Lucjan Kula napisał:

Kluski już powycierane :) 

Powyżej Rzeszowa nie powiedział bym że są wytarte, mają wysypkę,  leją mleczem. 

Ze dwa tygodnie przed tymi opadami i wysoką wodą Kleń się grupował i pewnie tarł na górnym Wisłoku, ale zapewne poszło to na marne bo ulało i woda się ochłodziła. Może teraz coś będzie z tej nowej ikry. Lucjan nie wiem gdzie łowisz ale jak bym w tamtym tygodniu zrobił zdjęcia mojej zarąbistej miejscówki grubo poniżej Rzeszowa to byś powiedział że to tereny Czarnobyla. Śmieci, smród, woda w kolorze gnojowicy i zero ryb większych niż 5 cm.

Domyślam się Piotrek poniżej Rzeszowa zleciało troszkę mułu z zalewu za zapora koło stali leży lekko ze 3 tony poniżej Rzeszowa tak samo w kilku miejscach śmieci to standard .... niestety 

Nie ma biedy. Chociaż woda dzisiaj przeźroczysta. Coś tam puka. 

Koledzy , czy woda poniżej Rzeszowa nadaje się do spiningowania?  Proszę o szybką odpowiedź bo za godzinę mam zamiar jechać.

U mnie San brudny i przybiera.

byliśmy ze Zwolą ,woda podniesiona i płyną śmieci

Kiedy taka woda była na wisłoku bo chyba nie dziś :D 

Jakby ktoś przejeżdżał w okolicy Wisłoka ( Zarzecze, Babica, Strzyżów ) to niech napisze jak z przejrzystością. W niedzielę byłem na przejażdżce to Wisłok i Stobnica nie nadawały się do łowienia.

W poniedziałek bylem Na wisloku

to to samo brudna i podniesiona woda 

Jechałem dziś przez Wyżne, woda do łowienia na wisloku, kryształ to nie jest, spławik czy grunt ok za to Sobnica brudna raczej stan wody w wisloku i stobnicy w miarę normalny minimalnie może podniesiony.

Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.

462437047_Wisok26_06_2019.PNG.5e5c905c14bf9227737500e713091e75.PNG

Witam na forum :)

Czy jest w Krośnie lub okolicach powiedzmy w promieniu do 10-15 km jakieś miejsce na Wisłoku gdzie można wygodnie dojechać autem, albo zostawić je gdzieś niedaleko i mieć pewność że nikt z widłami nie będzie mnie ścigał bo wjechałem na jego pole? A do tego jakieś łagodne zejscie do wody? Chcę pojechać z żoną, posiedzieć i połowić na feeder/spławik, ewentualnie coś porzucać spinningiem. Wisłok jaki znam w tych okolicach to przeważnie wysokie brzegi, dużo zarośli, ogólnie ciężki dostęp do wody, a żona niestety nie ma zamiaru przedzierać się przez krzaki.

W Iskrzyni wyżej zapory jest most i powyżej niego dość przystępne brzegi. Rybostan szału nie robi, ale posiedzieć można.

I tylko tam jest w miarę przystępnie? To jak wy wszyscy łowicie na tym wisłoku :D 

Cześć nie wiecie czemu tak długo na Wisłoku w Krośnie utrzymuję się brudna woda? Z Sieniawy już jakieś dwa tygodnie czysta leci.

Dnia 26.06.2019 o 17:52, Piotr Rabczak napisał:

Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.

462437047_Wisok26_06_2019.PNG.5e5c905c14bf9227737500e713091e75.PNG

Pieter wczoraj byłem z rana niskie kakao płynie  i też tylko poćwiczyłem rzuty przez 30min bo w błocie nie lubie łowić :-)

Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.

17 godzin temu, crpooss napisał:

I tylko tam jest w miarę przystępnie? To jak wy wszyscy łowicie na tym wisłoku :D 

Nie łowimy.

19 godzin temu, Piotr Rabczak napisał:

Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.

Wczoraj wieczorem, hmmm woda jak dla mnie pyszna, woda ponad kolano widoczność,  ale też zależna od nurtu bo miejscami w kostki płynoł bełt .Ale woda git.Dalej nic nie powiem bo z dnia na dzień jest inaczej dziś nie widziałem a wczoraj myślałem że bedzie bagno 

Dnia 27.06.2019 o 13:49, crpooss napisał:

Osobiście łażę po krzaczorach. Im trudniej dojść do wody, tym lepiej. Omijam miejsca z łatwym dostępem do wody bo są mocno oblegane, a ryby często kończą w reklamówkach. Takie widoki dodatkowo mnie zniechęcają. W Krośnie ze 150m poniżej mostu na Asnyka jest też w miarę przystępne dojście i ładna z wyglądu miejscówka. Od strony Krościenka.