Jump to content

Wisłok

Dzienciol
 Share

Recommended Posts

Tak dla rozmienia . Takie "szczupaki" dziś brały ogonem. A z karasiami to dobrze , że są może te źle niedobre sumy co zjadają wszystko zaczną zjadac karasie, tylko szkoda , że nie nasze polskie złote .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

2 godziny temu, Pawel79 napisał:

Tak dla rozmienia . Takie "szczupaki" dziś brały ogonem. A z karasiami to dobrze , że są może te źle niedobre sumy co zjadają wszystko zaczną zjadac karasie, tylko szkoda , że nie nasze polskie złote .

To nie karaś a leszcz .. przynajmniej tak mi się wydaje ..

Dnia 23.09.2019 o 17:43, Haratacz napisał:

Jasionka. Jak ta pała co to zostawiła czyta to forum to lepiej niech to zniknie. 

Czasem w tym miejscu widywałem gościa w Volkswagenie tuaregu ale czy to on, nie mam pojęcia. Śmieci posprzątam. 3energole i rosowki świadczą o tym że pewnie była nocka. A wyciąg z karty świadczy o tym że zakupy robił w wędkarskim na Langiewicza.

Dnia 29.09.2019 o 07:58, krystian91 napisał:

Dzięki. Jak są małe to może jakaś mamusia gdzieś w pobliżu pływa??🤔

Mamusia już dawno zjedzona :) Z sandaczem rok do roku jest co raz gorzej, szczupak to samo. Woda staje się prawie martwa, patrząc na ilość wyjść i efekty, porównując co tego co było kilka lat temu. Aż przykro się robi...a za kartę płaci się co raz więcej. Może to brzmi jak oblatana historia, ale niestety to prawdziwa historia.

4 godziny temu, matios01 napisał:

Czy Wisłok powyżej Rzeszowa nadaje się na spining po ostatnich opadach?

Tak. Na miejskim ok 7:00-7:30 sporo ataków drapieżników na odcinku od mostu lwowskiego do zapory. Nie łowiłem, ale widziałem fajne uderzenia w drobnicę.