Jump to content

Recommended Posts

Szybki spining po pracy i padł szczupaczek 50, Bolek 60 i kapota 62. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Kilka dni po czasie. Ale ręce opadają jak się widzi co się dzieje na Wisłoku i jej dopływach. 

https://rzeszow.tvp.pl/45621736/tak-wyglada-potok-mlynowka-w-rzeszowie-na-powierzchni-plywaja-sniete-ryby

To już staje reguła, że przynajmniej raz w roku jest jakieś zatrucie wody i w konsekwencji śnięte ryby.

Oczywiście sprawę się wyciszy i stwierdzi, że straty w rybostanie były mało znaczące.

Dzisiaj 9 kleni i przylow potoka powyżej Rzeszowa.Byl gość który złowił dwa pstrągi.Nie wyginęły😉dobrze że coś plywa...

Kurde super... Wierzę że te piękne pstrągi we Wisłoku są... Takie wiadomości to miud na moje serce...

Jak wypuszczalem parę lat temu to zawsze jest w tym samym miejscu.

Czlowiek złowi i ogląda się czy jakiś miesiarz nie widzi bo wiadomo

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

6 godzin temu, kicek napisał:

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

Podali jakieś uzasadnienie? 

6 godzin temu, kicek napisał:

Ręce opadają pewnie kilka ton karpi wpuszczą co za kretyński pomysł 

Przy okazji karpia resztki okonia na robala wyciągnął.. Szczupaka by wpuścili, pstrąga, sandacza... 

8 godzin temu, kicek napisał:

Kur... no to hu...ia zamiast dokładać odcinków no kill to oni likwidują... PZW cofa się w rozwoju...

Nie chcę być źle zrozumiany, że bronię PZW, ale może poprostu zrobili tak na winoski dużej grupy amatorów rybiego mięsa. Mimo iż mało kto się do tego przyznaje (że zabiera zlowione ryby) ale może ich poprostu jest więcej niż Wędkarzy którzy stosują zasadę C&R

1 minutę temu, biedron napisał:

Nie chcę być źle zrozumiany, że bronię PZW, ale może poprostu zrobili tak na winoski dużej grupy amatorów rybiego mięsa. Mimo iż mało kto się do tego przyznaje (że zabiera zlowione ryby) ale może ich poprostu jest więcej niż Wędkarzy którzy stosują zasadę C&R

Prawdopodobnie, niemniej jazie w Boguchwale to już tylko historia. Spławiki wyjęły większość na rosówkę, jak tylko poszło info, że biorą, a były piękne klocki po 45+. W tym roku na tym odcinku złowiłem jednego klenia w tej rozmiarówce.. Poza tym, widziano tam szczupaka ok 48 cm i kilka okoni. Na tym chyba kończy się drapieżnik w tamtej okolicy.

1 godzinę temu, lichten napisał:

Prawdopodobnie, niemniej jazie w Boguchwale to już tylko historia. Spławiki wyjęły większość na rosówkę, jak tylko poszło info, że biorą, a były piękne klocki po 45+. W tym roku na tym odcinku złowiłem jednego klenia w tej rozmiarówce.. Poza tym, widziano tam szczupaka ok 48 cm i kilka okoni. Na tym chyba kończy się drapieżnik w tamtej okolicy.

masz rację , karta musi się zwrócić bo jak to mówią panie ryb nie ma bo bobry zjadły

22 minuty temu, Piotrek10 napisał:

Pisać sobie możemy i możemy trzeba się ruszyć do nich

Tylko od czego zacząć? Zarybienia rzek a nie tylko kilku zbiorników? Zwiększenie liczby kontroli PSR, OSR? Wyłapywanie nielegalnych spustów do rzek? Wprowadzanie górnych wymiarów ochronnych i zmniejszenie limitów zabieranych ryb? 
Ja chętnie dołożę cegiełkę.. 

Muszą się wszyscy zebrać pod PZW Rzeszów zaprotestować.Opisza w gazecie jakąś tv może przyjedzie i zrobi się głosno

1 godzinę temu, Piotrek10 napisał:

Muszą się wszyscy zebrać pod PZW Rzeszów zaprotestować.Opisza w gazecie jakąś tv może przyjedzie i zrobi się głosno

Polski Związek Wędkarski ,tu się nie da nic naprawić , ""to " trzeba zlikwidować i zacząć od nowa .

Panowie jakie warunki na Wisłoku?Okolice Strzyżowa?lub poniżej?

Dnia 30.12.2019 o 20:43, Piotrek10 napisał:

Prawda jest taka. Każdy z nas ponarzeka ale składki ładnie wpłacimy bo wędkarstwo to nasza pasja a łowić uwielbiamy przede wszystkim na dobrze nam znanych najbliższych łowiskach. 

Połamania kija w nowym roku 

4 godziny temu, Piotrek10 napisał:

Panowie jakie warunki na Wisłoku?Okolice Strzyżowa?lub poniżej?

Woda lekko podwyższona " rześka". Jak najbardziej do łowienia.