Jump to content

Recommended Posts

Dnia 30.12.2019 o 08:36, kicek napisał:

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

Byłem dzisiaj w Okręgu. Wyjaśnieniem dla likwidacji no killa jest argument barku opiekuna odcinka. Pozostawię to bez komentarza. 

Witam kolegów, czy ktoś w ostatnim czasie łowi na feederka na Wisłoku, Wisłoce? Jakieś wyniki?? Czy przy tych temperaturach lepiej sobie odpuścić

18 godzin temu, lichten napisał:

Byłem dzisiaj w Okręgu. Wyjaśnieniem dla likwidacji no killa jest argument barku opiekuna odcinka. Pozostawię to bez komentarza. 

dramat... co tu dużo mówić, na ch*j tyle kasy bierze PZW to czym oni się kur*a zajmują jak nie opieką wód? 

4 godziny temu, kicek napisał:

dramat... co tu dużo mówić, na ch*j tyle kasy bierze PZW to czym oni się kur*a zajmują jak nie opieką wód? 

O tym samym pomyślałem płacąc 210 zł na ZAGOSPODAROWANIE WÓD. W lutym mamy sprawozdawcze w kole już prosiłem prezesa żeby dowiedział się o kwoty na zarybienia i czy cokolwiek trafiło do rzek czy znowu wpuśili paszoka i karpia na Rzemieniu i Lipiach... 

6 godzin temu, kicek napisał:

Ci co chcieli tego "no killa" to obiecali, ze będzie pilnowane i to dokumentowane, brak papierów to wygrana lobby mięsiarskiego - na wiosnę wytną co się obudowało populacji i dalej będą narzekać na brak ryb bo wszystko zeżrą - nikt by tego nie likwidował jakby parcia z terenu nie było.

2 godziny temu, PinPong napisał:

Ci co chcieli tego "no killa" to obiecali, ze będzie pilnowane i to dokumentowane, brak papierów to wygrana lobby mięsiarskiego - na wiosnę wytną co się obudowało populacji i dalej będą narzekać na brak ryb bo wszystko zeżrą - nikt by tego nie likwidował jakby parcia z terenu nie było.

Mnie to trochę wkurza, ale bardziej mnie wkurza brak zarybień rzek. I jakiejkolwiek strategii. Myślę, że z tego nokilla i tak ryby szły w reklamówki z biedry i tak, tylko smutno bo nie będzie już zupełnie po co jeździć na Wisłok niedługo. 

Przerywając temat PZW i zarybień, to zainaugurowny został nowy sezon 2020, miały być garbusy ale nie do końca wyszło. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edit: nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym.

7 godzin temu, PinPong napisał:

Najbardziej śmieszne jest to, że ktoś jest wiceprezesem zg ds. Ochrony i zagospodarowania wód 😁😁😁

17 godzin temu, TomekGie napisał:

Przerywając temat PZW i zarybień, to zainaugurowny został nowy sezon 2020, miały być garbusy ale nie do końca wyszło. 

Edit: nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym.

Miałem dzisiaj jechać małe ciurki za oksem i kleniem obrzucić, ale pogoda pod psem i odpuściłem. Może jutro się uda. 

Takie pytanie przyszłościowe . Wisłok w okolicach Rzeszowa z jakimiś tam rezultatami znam , ale zastanawia mnie odcinek w okolicach Krosna i jak wygląda sytuacja z kropkami, czy lepiej od razu pakować się na San ? Wszystkie informacje mile widziane mogą być na priv . Zaznaczam , że interesuje mnie łowienie czysto sportowe i odcinki no kill o ile rybne wchodzą w grę.  

Witam Panowie,

Jak woda na Wisłoku Strzyżów-Boguchwała? Był ktoś? Jakieś wyniki?

Byłem dzisiaj w okolicach Jasionki na Wisłoku i bez brania a wszystko spowodowane stadem kormoranów co przeleciały mi nad głową

U mnie podobnie, Trzebownisko, Nowa Wieś efekty zerowy, martwa woda☹️

Cześć, 

klasycznie: jak woda Strzyżów-Boguchwała? Był ktoś? 

Cześć! Ktoś już poluje na jakieś płotki czy cokolwiek? :D czy jest wgl sens inny niż przewietrzenie się jechać w okolicach weekendu nad wodę?

Wisłok kiepsko proponuje popróbować na mniejszych rzekach nawet na płytkiej wodzie😜

W niedzielę byłem nad Wisłokiem, wpadł tylko jeden kleń 42 cm na feederka, na powrocie spotkałem wędkarza i miał 2 klenie w podobnej wielkości, wtorek kleń 39, wczoraj 0 kontaktu. Ogólnie poziom wody z dnia na dzień co raz wyższy, nurt przyśpieszył i niesie trochę śmieci a i pogoda się kapryśna zrobiła

Panowie jak Wisłok w okolicy Strzyżów-Frysztak? Bardzo podniesiony, woda brudna czy się oczyściła i da się jutro połowić?

Byłem dzisiaj na rekonesansie bo pogoda przepiękna, ale woda syf i podniesiona. 

Też wczoraj byłem, fakt woda jeszcze wysoka i niezbyt czysta, ale coś zaczyna już się ruszać. 2 okonki (21 i 33) i obcinka. Także powoli zaczynamy sezon.

Pogoda paskudna, ale przynajmniej kilka garbatych to zrekompensowało.