Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Jeszcze poprawiny z wczoraj i dzisiaj. Kilka grubszych pasiaków i truskawka na torcie czyli Jasiek 43cm. Cztery dni z rzędu z fajnymi rybkami, to chyba znak, że sezon sezon się rozpoczął na dobre.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by TomekGie

Nowy graff na Wisłokiem 

Koledzy jak wygląda stan i przejrzystość wody okolice Krosno, Frysztak?

We Frysztaku na bank za wysoka.W Darmowej jest ponad 2m. Komfortowo można łowić poniżej 160cm😉

Dnia 7.03.2020 o 12:09, ka-mil napisał:

Nowy graff na Wisłokiem 

Extra ! wielki szacun dla wykonawcy !

Szybki spining po pracy i od razu dzień się lepszy zrobił. Kilkanaście okonków takich 20-25cm i jeden garbusek 40cm. Widać, że i miejski odcinek już ruszył. 

To miejsce gdzie jesteś to jedno z najlepszych na okonia ;) 

Weekend zakończony sporą ilością jazia, kilkoma kleniami. Niestety te większe tylko odprowadzały przynęte.

Dzisiejszy grubasek 44cm. Na odcinku miejskim.

Ciekawostki znad Wisłoka.

Wczoraj na wisloku kolo godziny 10 ponizej wiszacej kladki w Boguchwale jakis tępy chu... bo inaczej go nazwac nie mozna podjechal nand wode ciemnym autem typu berlingo, partner i wrzucil ze skarpy do wody dwie damskie torebki i duży żółty worek na smieci (oczywiście pelny) :( . Kolega byl na spacerze z psem i to widzial niestety po drugiej stronie rzeki :( Jaka bym chu... zlapal to by w zębach szybciutko przynosil te śmieci. Niestety zakaz poruszania sie dla obywateli i jeba...e cwaniaczki to wykorzystują. Przykro.

Pozdrawiam.

Szkoda wielka, że numerów nie zauważył bądź nie spisał...po nich sprawca  zostałby ustalony, plus zeznanie Twojego kolegi....i  zostałby ukarany.

Niestety tego co się dzieje nad Wisłokiem nie wspominając już o jego mniejszych dopływach nikt i nic już nie jest wstanie opanować... sytuacja już dawno temu wymknęła się z pod jakiejkolwiek kontroli jeśli chodzi o nielegalne wysypiska, zanieczyszczenia w efekcie tego zatrucia tych cieków.

Obecna sytuacja związana z ogólnoświatową epidemią koronawirusa jest globalnym przykładem i efektem ,,dbania" o środowisko populacji ludzkiej, która tym ,,dbaniem" zasługuje na takie zjawiska! Jakość życia znacznie się pogorszyła i pogarsza czego mamy przykład w chwili obecnej, sukcesywnie będzie jeszcze gorzej - gorsza jakość powietrza, wody=jej braku, żywności oraz naszego zdrowia (wszystkie cztery i tak już wygórowanie wysoce złe ) moim zdaniem najgorsze co mogło spotkać Planetę Ziemię to człowiek :).

Bez urazy. Brawo My.

Jeszcze nic straconego można powiadomić odpowiednie służby o incydencje.,Jak podasz model i kolor pojazdu i dokładną godzinę to po wszechobecnym monitoringu można gościa znaleźć. Tylko czy służbą będzie się chciało ?

4 godziny temu, tomek85 napisał:

Szkoda wielka, że numerów nie zauważył bądź nie spisał...po nich sprawca  zostałby ustalony, plus zeznanie Twojego kolegi....i  zostałby ukarany.

Niestety tego co się dzieje nad Wisłokiem nie wspominając już o jego mniejszych dopływach nikt i nic już nie jest wstanie opanować... sytuacja już dawno temu wymknęła się z pod jakiejkolwiek kontroli jeśli chodzi o nielegalne wysypiska, zanieczyszczenia w efekcie tego zatrucia tych cieków.

Obecna sytuacja związana z ogólnoświatową epidemią koronawirusa jest globalnym przykładem i efektem ,,dbania" o środowisko populacji ludzkiej, która tym ,,dbaniem" zasługuje na takie zjawiska! Jakość życia znacznie się pogorszyła i pogarsza czego mamy przykład w chwili obecnej, sukcesywnie będzie jeszcze gorzej - gorsza jakość powietrza, wody=jej braku, żywności oraz naszego zdrowia (wszystkie cztery i tak już wygórowanie wysoce złe ) moim zdaniem najgorsze co mogło spotkać Planetę Ziemię to człowiek :).

Bez urazy. Brawo My.

To moja teoria. Człowiek jako największa zaraza w dziejach planety ziemi. Jak nie da rady zaraza, to kosmici przeprowadzą oprysk jak my na stronkę i ziemia odzyska swój dawny blask.😁

Posted (edited)
Dnia 12.04.2020 o 14:24, Grubylolus napisał:

Wczoraj na wisloku kolo godziny 10 ponizej wiszacej kladki w Boguchwale jakis tępy chu... bo inaczej go nazwac nie mozna podjechal nand wode ciemnym autem typu berlingo, partner i wrzucil ze skarpy do wody dwie damskie torebki i duży żółty worek na smieci (oczywiście pelny) :( . Kolega byl na spacerze z psem i to widzial niestety po drugiej stronie rzeki :( Jaka bym chu... zlapal to by w zębach szybciutko przynosil te śmieci. Niestety zakaz poruszania sie dla obywateli i jeba...e cwaniaczki to wykorzystują. Przykro.

Pozdrawiam.

Jestem często w tej okolicy bo to moje tereny łowieckie , przyglądne się bo moja stara widziała dzisiaj takie auto w ciemnym kolorze jadące właśnie z tamtej strony więc być może frajer zrobił sobie tam śmietnik

Edited by stiff43

Cos tam z rana gryzło :) Później kompletna cisza.

Boleń to przypadkiem nie ma jeszcze okresu ochronnego ?

Posted (edited)

3 godziny temu, rafaello napisał:

Boleń to przypadkiem nie ma ?

Ma. Ten Kleń w środku ładny ;).

Mój 40+ sprzed dwóch dni.

Edited by Piotr Rabczak

A ja to Wam powiem że albo zapomniałem jak łowi się na Wisłoku albo cieniutko z rybami.  Z 4-5lat temu kilka h z bolonką w ręku owocowało wieloma rybkami. Obecnie mam 3 wyjazd bez ryby... 

Może kwestia że łowie na zbyt głębokiej wodzie i te ryby tam jeszcze niechętnie żerują.

Posted (edited)

To ja mam zupełnie inne wrażenia, już w tym roku z Wisłoka wyszło kilka okoni i kleni+40, a ile mniejszych, jaź tylko jeden ale 43cm .... Nie mówiąc ile szczupłych na przyłowie wyszło... I to nie najdrobniejszych. 

Ja mówię o odcinku miejskim i zalewie.

Edited by TomekGie

A ja próbie na tych bardziej dzikich odcinkach. 

Ps. jak ktoś zna Wisłok w okolicach ujścia świerkowca proszę o PW. 

Posted (edited)

Często łowie w tej okolicy co piszesz tylko od strony łukawca. Ale w tym roku to narazie bez rewelacji jeszcze. 

Edited by Matew

Weekend okoniowy 31cm i 30cm