Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Pawel79 napisał:

Dzisiejsze zdjęcie z nad miejskiego Wisłoka, dla skali wobek 4 cm . Ciekawe co się stało , po drodze w stronę tęczowego widziałem też sandacza prawie doszczętnie zjedzonego około 60 cm . 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Wszystko wskazuje na rozkład w wyniku śmierci. 

Raczej interesuje mnie przyczyną śmierci.  Popełniłem błąd , że nie wezwałem coronera , ale prawdopodobnie był to zdrowy okaz samicy szczupaka . 

8 godzin temu, Pawel79 napisał:

Raczej interesuje mnie przyczyną śmierci.  Popełniłem błąd , że nie wezwałem coronera , ale prawdopodobnie był to zdrowy okaz samicy szczupaka . 

Nic straconego. Grupa dochodzeniowo-śledcza policyjnego "archiwum x" rozwiązuje takie sprawy nawet po kilkudziesięciu latach. Najlepiej zabierz to co znalazłeś do domu, schowaj w lodówce i przekaż komu trzeba. Zagadką zajmą się odpowiedni ludzie. 😁

Wczoraj wieczorem jak wiatr ustał zaświeciło słońce woda nagle ożyła widziałem mnóstwo kleni jak zbieraly cos z powierzchni ale nie mialem ani brania na woblerki. Macie jakieś pomysly jak się do nich dobrać. Próbowałem na smuzaki głębiej schodzące woblerki i nic

Jeżeli koniecznie musi być spinning to spróbuj sztucznego czerwonego lub białego robaka na bocznym troku. Ja bym wolał  rzucić na chleb czerwonego pijawke lub wątrobę z gruntu. Jeżeli skombinujesz konika polnego to rzuć z powierzchni na niego

Edited by GryDis

@tomek96spróbuj łowić małymi gumami typu Tanta, Easy Shiner, Gunki Kiddy, wszelkie imitacje larw, małe jaskółki. Wszystko to na możliwie lekkich główkach, prowadzone drobnymi ruchami. Sprawdź różne warstwy wody, od powierzchni, przez toń aż do samego dna (pomimo, że spławiają się przy powierzchni). W zimnych porach roku gumy są dla mnie przynętą nr 1 na klenie. 

2 godziny temu, tomek96 napisał:

Wczoraj wieczorem jak wiatr ustał zaświeciło słońce woda nagle ożyła widziałem mnóstwo kleni jak zbieraly cos z powierzchni ale nie mialem ani brania na woblerki. Macie jakieś pomysly jak się do nich dobrać. Próbowałem na smuzaki głębiej schodzące woblerki i nic

Czas kupić muchówkę ;)

• 2 weeks later...
W dniu 11.04.2021 o 22:19, TOmaSZ napisał:

Panowie jak ktoś był dziś na Wisłoku blachy RMI Fordem niech napisze do mnie pw pytanie mam :)

Pozdrawiam

w Rzeszowie za zaporą woda się klaruje ale podwyższona. 

• 2 weeks later...
3 godziny temu, krystian91 napisał:

Panowie jak woda powyżej zapory w Rzeszowie?? 

Przed chwilą wróciłem i na samym końcu lisiej góry o ogólnie za zaporą brudna woda ciężko co kolwiek złowić jak i znaleźć miejsce 

15 minut temu, LubieLowce napisał:

Panowie byłem dziś na tym odcinku i powie mi ktoś na co się można tam nastawić ?

Doszedłeś z buta brzegiem z prawej strony aż pod takie urwisko przy rozwidleniu czy łódka? 

Godzinę temu, doloredragon666 napisał:

Doszedłeś z buta brzegiem z prawej strony aż pod takie urwisko przy rozwidleniu czy łódka? 

A ja akurat z lewej strony od lisiej góry przeszedłem lekkie błoto ale da się przejść 

Woda brudna i podniesiona najgorsze że ma padać znowu pare dni...

Takiego dziś udało się złowić.

Troszke mniejszy niż wczorajszy za to grubiutki 57 cm :) walczył dużo bardziej od wczorajszego :)