Jump to content

Wisłok

Dzienciol
 Share

Recommended Posts

Witaj,

Łowię powyżej Krosna. Zależy który odcinek Cię interesuje. Jeśli chodzi o okolice bzianki to akurat jest tam mało atrakcyjna woda. W grę wchodzi tylko brodzenie ze względu na bardzo zarośnięte brzegi. Jeśli chodzi o Besko to powyżej mostu drogowego OS. Piękna, malownicza woda aż do samej zapory w Sieniawie. Często ten odcinek pokonywałem w całości. Są tam pstrągi z reguły te które uciekły przed kłusownikami i jest ych ryb bardzo mało. Miejscami widać piękne klenie i trafiają się też okonie. Bardzo fajny ZANIEDBANY odcinek przez PZW KROSNO. wuszczają pstrąga na wiosnę który zaraz jest zjedzony przez miejscowych bo kontroli niestety nie ma a szkoda.

Poniżej mostu drogowego w Besku też jest kilka fajnych miejscówek. Dodatkowo łwoiłem tam małe szczupaczki.

Jeśli interesuje Cię natomiast woda wyżej Sieniawy to jest to woda ciekawa z dużą ilością małego i średniego klenia i trafiają się pstrągi ale raczej na wiosnę kiedy jest więcej wody. W tym momencie woda ledwo się sączy.

Pozdrawiam.

Wkońcu Sierpniowe Wąsy odpaliły jednego grubasa nie udało sie wyholować po 20 minutach holu spinka ryba koło 2 m +/- 20 cm 40-50 kg ale na pocieszenie jeden jest 95 cm wypad bomba roku 2021 :wub: Pozdrawiam :) 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Witam wszystkich jakieś wyniki macie?
Wątek ucichł...
Dziś u mnie 3 sumy od 30cm do 50cm i kleń. Ostatnio bardzo ciężko coś fajnego złowić...kto dziś nie łowił niech żałuje bardzo dużo brań było :)

Edited by TOmaSZ

Witam!

Dzisiaj o poranku ...

Dużo "Młodzieży" ale "Profesor " też się skusił...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować    Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować    Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

pozdrawiam

Miały być okonie, a meldowała się kleniowa podstawówka, brań sporo,  ale bez okazów, brania na gumki, obrotówki i woblerki. Wislok poniżej Rzeszowa.

Edited by muzzy123

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Panowie, czy mogę prosić o jakieś informację o rybkach pod mostami w Markuszowej i Jazowej. Fajnie rzeka wygląda także w Wysokiej Strzyżówskiej pod mostem. Szukam miejsc z dobrym dojazdem do Wisłoka ze względu na dzieci, a mam trochę kilometrów i nie chcę jechać w ciemno. Może ktoś by polecił jakąś fajną miejscówkę.

Preferowana metoda połowu to grunt i spławik z nastawieniem na klenia, jazia, świnki itp. białoryb. Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, najlepiej na priv.

W przyszłym roku chciałbym poznać lepiej rzekę w rejonach Strzyżowa właśnie.

Witam połowił ktoś płocie i karasie w tym roku? Na moim odcinku chyba wyginęły te gatunki jak nie na całym Wisłoku... za to klenia i babki jest za dużo.

W dniu 3.10.2021 o 09:18, spławik napisał:

Witam Panowie, czy mogę prosić o jakieś informację o rybkach pod mostami w Markuszowej i Jazowej. Fajnie rzeka wygląda także w Wysokiej Strzyżówskiej pod mostem. Szukam miejsc z dobrym dojazdem do Wisłoka ze względu na dzieci, a mam trochę kilometrów i nie chcę jechać w ciemno. Może ktoś by polecił jakąś fajną miejscówkę.

Preferowana metoda połowu to grunt i spławik z nastawieniem na klenia, jazia, świnki itp. białoryb. Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, najlepiej na priv.

W przyszłym roku chciałbym poznać lepiej rzekę w rejonach Strzyżowa właśnie.

Jeśli chodzi o Markuszową to jakiegoś klenia powinno się udać złowić, problemem są kajaki i ryba może różnie żerować. O tej porze roku i w środku tygodnia może już będzie mniej kajaków