Jump to content
Sign in to follow this  
drewno2601

Małe rzeczki pstrągowe

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie :) chciałbym się w tym roku po raz pierwszy wybrać na pstrąga nad nasze rodzime rzeczki. Z tego forum dowiedziałem sie o Stobnicy. Powiedzcie drodzy koledzy czy warto się tam wybierać (dla mnie to około 40 km)? Czy jest szansa coś złowić? A może znacie jeszcze inne ciekawe ciurki w ktorych można sprobować i jest szansa na pstrąga. Narazie rzeki duże typu San odpuszczam. I prosił bym o takie no... do 50 km od rzeszowa.

Kolego, mapa Google i jedziesz - dopływy Wisłoka i Wisłoki. Po kolei. Typuj. Raz wypali, dwa razy nie wypali. Trzeba rzeźbić. Nie ma drogi na skróty, albo inaczej: na skróty daleko nie zajdziesz.

Bo w tym wszystkim nie ryby są najważniejsze 👍🍺

25 minut temu, Piotr Madura napisał:

Kolego, mapa Google i jedziesz - dopływy Wisłoka i Wisłoki. Po kolei. Typuj. Raz wypali, dwa razy nie wypali. Trzeba rzeźbić. Nie ma drogi na skróty, albo inaczej: na skróty daleko nie zajdziesz.

Tysiące km przejechanych i wydeptanych😉.Pożniej będziesz jeździł bardziej na pewnego...

Myślę że mógłbyś spróbować na Strugu, kiedyś było dużo zabawy z kropkami poniżej mostu drogowego przed Tyczynem, teraz proponowałbym poszukać ich na odcinku Tyczyn-Kielnarowa-Borek Stary, albo Ryjak w Blazowej.

W stobnicy kiepsciutko z pstragami, cos tam niby plywa ale niewielkie ilosci

Niestety tak jest. Jak coś podrośnie, to jest zaraz wyciągane.