Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Recommended Posts

Czy tak ciężko wejść na pogodynka.pl, sprawdzić stan wody, tendencję spadkową/wzrostową, historię stanu i samemu tam uzyskać odpowiedź na pytanie ?

Jak byś prześledził stacje opadowe w zlewni i stany na dopływach to i byś kolor wody ("kawę") też mógł z dużymi szansami przewidzieć, a obserwując regularnie byś też obliczył ile czasu zajmuje dojście wyższej fali wody np z Leska do innych stacji.

No ale to wszystko trzeba chcieć .....

Jak już Ci się nie chce tam patrzeć to napiszę jeszcze ten jeden raz że około 130 cm powyżej normalnego stanu i kawa

kolego Trish dzięki że popełniłeś taki wysiłek i odpisałeś..teraz ja ci coś napisze,wydzierac i pouczać możesz sobie szczyli a nie 40 kilku letniego faceta,,i jeszcze jedno wole zrobić te 80km i sam sprawdzić niż wyczytywać dziwne odpowiedzi...pozdrawiam i dziękuje...

Witam panie i panów. Ja z zapytaniem jak wygląda san w Rajskim i okolicach? Da się coś połowić? Pytam bo mam cały tydzień urlopu na rybki. Z góry dzienx za odpowiedź

A co do ryb to brało coś w tym roku na nizinnym sanie (okolice Jarosławia ewentualnie trochę poniżej) jakieś klenie, jazie, leszcze,płocie? Jest sens się wybrać z feederem?

ja byłem kilka razy w Gorzycach obok dawnej przeprawy promowej i nic później przeniosłem się w okolice Kostkowa Wiązownicy też lipa.

Woda w Lesku 203cm, czyli do łowienia. Jeśli ktoś będzie w tamtych rejonach, to proszę napisać jaki kolor ma woda.

Przejeżdżałem ok 18 przez Łączki i na moje oko woda jak najbardziej do łowienia, nie jest to kryształ ale kakao też nie;) Jak jadąc samochodem dostrzegam kamienie na dnie to źle nie jest. Rano wyglądało to o wiele gorzej bo Hoczewka była wyższa i koloru kakao. Także jak ktoś lubi brodzić przy dwóch turbinkach to można startować.

Pewnie kilku łowiło....

Najlepiej to od mostu i schodzić w dół. Albo w Postołowie zacząć od mostu i iść w góre do Leska.

Ale droga ' z prądem" jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zawsze można podjechać w jedno miejsce połowić, zjechać w dół albo w środek.

Miejsce bardziej zależny chyba od tego co chcesz łowić i na co.

Panowie pytanie do tych co dzisiaj łowili w okolicach Leska ( podejrzewam że ktoś na pewno) o kolor wody pod kontem jutrzejszego wypadu ze spiningiem ewentualnie sucha mucha. Pogodynka pokazuje 198 cm wiec nie tak mało, a nie chce robić niepotrzebnych km. Z góry dziękuje:beer:

W tym tygodniu spędziłem dwa dni min na łowieniu w klimatycznym "górnym" Sanie. Co to było za łowienie....:DTrudne te ryby tam, że hej, ale "coś" udało się wyjąć. Ah ten San...Górny San...:DSzybko tam wrócę... .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

• krs featured, pinned and unfeatured this topic