Jump to content
Oktawian

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Recommended Posts

Kto wędkuję w okolicach Dynowa?Mam kilka pytań nie byłem już 4 lata i chciał bym się coś dowiedzieć ;)

Chodzi o odcinek nizinny

Edited by emil

Też mam pytanie dotyczące dotyczące nizinnego Sanu. Jest jakaś większa różnica pomiędzy Dynowem a odcinkiem Dubiecko-Iskań? Opłaca się nadrabiać kilometrów i jechać  do Dynowa ? Dodam że preferowaną metodą połowu jest feeder i nigdy nie łowiłem w tamtych okolicach.

Sanowy chłopak......1 z 3, najbardziej spokojny :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

20 godzin temu, emil napisał:

Kto wędkuję w okolicach Dynowa?Mam kilka pytań nie byłem już 4 lata i chciał bym się coś dowiedzieć ;)

Chodzi o odcinek nizinny

Nie wiem jak inni. Ja w tym roku nic szczególnego tam nie połowiłem. Łowienie feederem jest utrudnione z uwagi na płynące zielsko ściągające zestawy. Polecam ewentualnie bolonkę ale i z tym było krucho. Łowiłem w rejonie Dynowa.

Edited by sens

Tam w ogóle nie ma ryb :) Ale niżej... czasem się coś uwiesi.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Koledzy jak z przejrzystością wody w okolicach Leska. Nie wiem, czy coś tam popadało, czy nie, a chciałbym wyskoczyć dzisiaj z sucharkiem?

Raczej czysta, bo w nocy tylko przez chwilę drobny deszcz.

Marekn - dzięki.

Qpel - odcinek zamknięty - sprawdziłem na PZW Krosno, San zamknięty do budki dróżnika w Manastercu. Czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy chodzi o dróżnika w okolicach Sobienia, czy poniżej Sanoka? 

Edited by indian

Chodzi o Sobień. Poniżej możesz spokojnie łowić.

Podpowiedział by ktoś gdzie w Dynowie są jakieś miejsca nadające się do łowienia  feederem z dosyć dobrym dojazdem? 

W Dynowie uważaj na granicę wody górskiej - możesz tam łowić feederem ale przynęty roślinne i haczyk bezzadziorowy.

A dajmy na to 400 metrów poniżej mostu drogowego po lewej stronie Sanu, na street view widać że jest tam dobry dojazd. Łowią tam ludzie, są jakieś miejsca? 

3 godziny temu, domek1995 napisał:

Podpowiedział by ktoś gdzie w Dynowie są jakieś miejsca nadające się do łowienia  feederem z dosyć dobrym dojazdem? 

Kolego jedż do Bachórza za torami jest droga jedziesz obok stadionu dalej jest kort tenisowy objedziesz kort od prawej o ile rolnicy już porobili i dojedziesz do sanu ,,nad sanem są schody i po prawej od schodów masz tabliczke wody górskie wiec sie nie pomylisz,,,lu jadąc dalej miasz piekarnie skręcasz obok oczyszczalni jest droga ze szwelów kolejowych później normalna utwardzona i dojedziesz nią nad sam san...miejscówek jest od groma tylko większośc robi z tego dziwne tajemnice,,ale jak to mówią znajomi jak ktoś uja łapie to nawet czerwonego ze słoiczkiem chowa przed innymi żeby nie widzieli na co łowi ha ha..,połamania tylko nie na kolanie bo wiecej nie podpowiem :P

Witam,

Panowie podpowie ktoś gdzie można spróbować swoich sił z baśkami na muchę? Wybieram się na San ale do tej pory łowiłem tylko na odcinku powyżej Soliny, OS i okolice Leska i Postołowa. Nie chodzi mi o opis konkretnej rynny z podanym zdjęciem na Geoportalu. Raczej ogólne wskazówki w jakich rejonach szukać tych ryb. Będzie to pierwszy wypad z nastawieniem na te konkretne ryby.

Dzięki za wszelkie info.

Od Przemyśla po próg w Zasławiu (okolice Sanoka, Mrzygłodu, Krzemiennej , Dynowa, Dubiecka)

Siema.

Panowie jaka jest temperatura wody powyżej Przemyśla? Da rade wytrzymać w gumowych woderach czy trzeba już z kalesonkami się przeprosić?

A może jeszcze da rade w krótkich galotach pobrodzić?

Krótkie galoty to bym sobie odpuścił już na dobre.

Myślę, że jakieś polarowe spodnie lub grubszy dres i na to guma wystarczą jeśli nie siedzisz cały czas po pachy w wodzie. 

Jeśli głębokie dłuższe brodzenie to może być mało. 

To tak na bazie moich doświadczeń w łowieniu na odcinku Sanok - Dynów. 

Edited by siatkaz