Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Oktawian
 Share

Recommended Posts

Okolice Leska trochę trącona, ale spokojnie można brodzić po pas, coś tam widać,

Dynów podobnie. Generalnie nie jest źle, spinning czy mucha da radę. 

Pytanie teraz jak będzie to wyglądało po dzisiejszych ulewach. W Zwierzyniu i Uchercach przeszła ciężka burza z gradem.

Mucha leci, zdjęcia zrobione przed chwilą :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jest ktoś z kolegów aktualnie w Lesku okolice?

Planuje jechać jutro lub w Sobotę😉Mój jedyny wyjazd na San i potrzebuje pewne źródło aktualnego stanu.Mozna liczyć na kogoś?😉Jest jakieś pole namiotowe w Lesku?

Siemka,

wczoraj skręcili wodę na zero więc może być różnie z braniami. Ryba nie przepada za opadającą wodą :)

Ja na mięsnym nie łowie od ok 3lat - więc słaba ze mnie wyrocznia. Jak jeździłem to właśnie na Łączki, wyżej na ujście Hoczewki (ale tam bardziej lipienie) albo dużo niżej na pierwszy zakręt (oszczyszczalnia w Lesku) lub jeszcze niżej drugi zakręt tylko tam z dojazdem już troszkę lipa. Jak masz namiocik to najlepiej rozbić się nad samą rzeką ;)

Według mnie najlepsze miejsce na namiot to właśnie drugi zakręt, dojazd taki o ale osobówką powinieneś wjechać. Cisza, spokój i pod nosem kilka fajnych miejsc - pierwszy zakręt, Postołów - do których dojdziesz z buta. Woda niska więc zabierz cienkie żyłki do suchej. Rano strimerek a później co los da :P Jakbyś miał jakieś pytania pisz, pozdrawiam!

Edited by ryba7

Ja tam na Sanie nigdy nie łowiłem i nie wiem o których zakrętach mówicie, ale przy moście w Lesku jest pole namiotowe gdzie zawsze był zlot motocykli. Na drodze w strone polańczyka też są miejsca.

Witam jak wygląda sytuacja z rybostanem od Hoczewki w dół - bo słychać złe wieści od pandemi nie byłem więc proszę o jakieś wskazówki nawet na priv. 

Według mnie w porównaniu z zeszłym rokiem o wiele gorzej.  Pstrąga nie ma nawet jedne czwartek tego co w zeszłym sezonie. Lipień wydaje się że też gorzej.

Nie chce znów  zaczynać gównoburzy  ale  trzeba już teraz zacząć działać w temacie pstrągowego no killa  choćby na początek do mostu w Lesku bo jutro bedzie za pòźno. Z pstrągiem każdy wie jak jest- jak nie zarybią to nie połowisz- a jak zarybią to go zaraz zjedzą!!!

Dlatego nakręcajcie tą inicjatywe oddolnie u Was w kołach lub jak spotkacie gdzieś dyrektora Pzw to mówcie mu o tym kropla drąży skałe pamiętajcie!