Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Oktawian
 Share

Recommended Posts

Dzisiejszy przyłów przy łowieniu okoni , najgorsze jest to , że ani jeden okoń nie powiesił się na kiju . Nie miałem nawet brania  a łowiłem w miejscu z którego udawało się złowić po 20 , 30 okoni , może być to spowodowane ... ( niektórzy wiedzą o czym mówię  :().

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

• 2 weeks later...

Cześć, wybieram się pierwszy raz spróbować swoich sił na Sanie z królową brzaną, ale w wersji klasyczny feeder. Planuję uderzyć na odcinek nizinny w okolice Dynowa. Mam do Was bardzo serdeczną prośbę - nie chodzi mi tutaj o zdradzanie swojej super tajnej miejscówki, ale będę bardzo wdzięczny, jeśli podzielicie się ze mną informacją na temat głębszych odcinków rzeki w tej okolicy. Mam tylko jeden dzień wolny i półtorej godziny dojazdy i nie bardzo mam jak przeznaczyć pół dnia na szukanie spotu. 

2 godziny temu, zmorsznik napisał:

Dzisiejszy kleń , 45 cm.

Gratulacje! U mnie tylko takie małe kluseczki się dziś meldowały, ale i tak jestem zadowolony, że udało się coś wyskrobać. Tyle, że nie z Sanu, a Wisłoki. 

@zmorsznik te dwa ostatnie klenie, które tu wrzucałeś zostały złowione po zmroku? 

• 1 month later...
1 godzinę temu, bosy napisał:

Nie pomyliłeś się kolego z wielkością przynęty?:) Wydaje mi się regulamin w tej okolicy nie dopuszcza w okresie ochronnym pstrąga potokowego tak małych przynęt. Pzdrw

A skąd wiesz jaka to okolica? 

Ja w takim razie w niewiedzy na tych odcinkach zimą zawsze stosowałem muchy powyżej 12 cm. A i tak miałem często pstrągi jako przyłów!

2 godziny temu, gpel napisał:

A skąd wiesz jaka to okolica? 

Są fotki przecież

pzdrw wszystkich

Edited by bosy
dodanie informacji

42 minuty temu, bosy napisał:

Ja w takim razie w niewiedzy na tych odcinkach zimą zawsze stosowałem muchy powyżej 12 cm.

I to się chwali.

Na Os jest zapis, że od września strimery powyżej 15cm. Na zwykłym odcinku wydaje mi się, że kiedyś było coś podobnego, ale teraz chyba nie ma. Dziwne to, bo chyba ci co łowią przyznają, że mimo wszystko głównie łowi się tam pstrągi, a nie okonie czy klenie. 

W styczniu tego roku byli tacy zapaleńcy co pod mostem w Postołowie chodzili "za kleniem".

Edited by halfdanTheBlack