Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Oktawian
 Share

Recommended Posts

no lepiej ale już wolałbym żeby radio nie grało a tyka się nie połamała hehe , i jeszcze w złym momencie się złamała bo kryzys chwilowy pieniężny ale coś się kupi na kwiecień ;)

Buchu, a jak woda, jak warunki?

2 turbiny + czy już niżej i czyściej?

Możesz coś napisać ? Kilka słów więcej -jak, gdzie, na co itp?

Będę wdzięczny za info - bo wybieram się w najbliższym czasie i wole nie jechać 100 km na marne,

Gabryś

woda coraz lepsza 3 dni temu była w miarę oczyściło się trochę . Lesko i okolice możesz obadać wszędzie po trochę sprawdzam miejscówki ciężko teraz trochę żeby ładnie połapać ale coś się zawsze trafia. Ja używam małych wobków i gumki .

Fotka z kumpla 55 centymetrowym gadem :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

no a nie w kuchni tylko w przed pokoju ale wiem o co ci chodzi . wiem ze byś rybę wypościł jak nie jeden kozak który pisze "no kill" ale widocznie nie jesteś smakoszem, piszesz brednie albo wolisz rybę kupić w sklepie. ja jak jadę i coś złapie to za zwyczaj wypuszczam ale coś do zjedzenia bym też zabrał a nie płacił w sklepie i to jeszcze za nie świeżą rybę ,a i jeszcze lubię przyrządzić i i zjeść coś złapanego przez siebie . pozdrawiam

no a nie w kuchni tylko w przed pokoju ale wiem o co ci chodzi . wiem ze byś rybę wypościł jak nie jeden kozak który pisze "no kill" ale widocznie nie jesteś smakoszem, piszesz brednie albo wolisz rybę kupić w sklepie. ja jak jadę i coś złapie to za zwyczaj wypuszczam ale coś do zjedzenia bym też zabrał a nie płacił w sklepie i to jeszcze za nie świeżą rybę ,a i jeszcze lubię przyrządzić i i zjeść coś złapanego przez siebie . pozdrawiam

W cale tobie nie nakazuje żebyś ryby złowione wypuszczał, możesz je sobie zabierać masz do tego pełne prawo jeżeli przestrzegasz wymiarów i okresów ochronnych. Napisałem tylko, że zdjęcie zrobione nad łowiskiem dużo lepiej by się prezentowało niż zrobione w przedpokoju.

W cale tobie nie nakazuje żebyś ryby złowione wypuszczał, możesz je sobie zabierać masz do tego pełne prawo jeżeli przestrzegasz wymiarów i okresów ochronnych. Napisałem tylko, że zdjęcie zrobione nad łowiskiem dużo lepiej by się prezentowało niż zrobione w przedpokoju.

okey sorry mój błąd ;) no masz racje co to miejsca fotki ale nie było aparatu na łowisku pozdro

Ja również wczoraj po południu łowiłem na Sanie, ale poniżej ujścia Hoczewki i na muchę. Na nimfę kilka pstrągów i dwa lipienie (ze względu na brania lipieni przeszedłem na streamera)…..a na streamera niestety ani trącenia. Spotkani spinningiści również nie połowili.

kedar - jaka woda na Sanie? Klarowna w miarę? Latało co nad wodą ? Warto próbować na sucharka?:)

Ruszyłbym się z muchą chętnie, ale ja głównie na suchą łowię ...

Hoczewka brudziła połwę Sanu, a druga połowa była lekko trącona. Nad wodą latało trochę owadów, ale nie widziałem żeby coś na tym żerowało. Jeszcze tak ze dwa tygodnie i pewnie będzie można próbować na sucharka. Na razie raczej streamer i nimfa wchodzą w grę.

Odwiedziłem wczoraj San przy ujściu Hoczewki ze spiningiem. Było parę pstrągów ale wszystkie nie wymiarowe największy miał 25cm :D Woda była nadal lekko mętna. pzdr :)

Gratuluję wypadu na ryby.

Apeluję do wszystkich o ograniczenie robienia zdjęć niewymiarowym pstrągom, lilipucim okoniom, niewymiarowym szczupakom itd. Wierzymy w wasze osiągnięcia wędkarskie a takie zdjęcia nic nie wnoszą a nawet odpychają.

• 2 weeks later...

Dzisiaj jadąc do Przemyśla przez Dubiecko, zatrzymałem się w miejscowości Bachórzec żeby zobaczyć poziom Wody na Sanie i przy okazji chwilę powędkować.Woda na dzień dzisiejszy jest jeszcze bardzo wysoka ale jest w miarę czysta.Nie cała godzina biczowania wody przyniosła dwa małe kleniki.

dziś byłem na sanie w ostrowie woda troszkę przybrudzona i podniosła się trochę. Pierwsze 2 godziny zero brań dopiero po 15 coś tam skubać zaczęło no i udało mi się wydrzeć fajnego bolka .

• 4 weeks later...

Dzisiaj odwiedziłem San w miejscowości Wybrzeże.Woda powoli opada i jeżeli nic się nie zmieni to w sobotę będzie można otworzyć sezon na świnki :),chyba że znowu pogoda pokrzyżuje moje plany:mad:.Poniżej zdjęcie zrobione z pierwszej kładki.

Dzisiaj odwiedziłem San w miejscowości Wybrzeże.Woda powoli opada i jeżeli nic się nie zmieni to w sobotę będzie można otworzyć sezon na świnki :),chyba że znowu pogoda pokrzyżuje moje plany:mad:.Poniżej zdjęcie zrobione z pierwszej kładki.

Piękna woda. Oj pohasał bym tam :)

• 2 weeks later...

Łowiłem w niedzielę na Sanie poniżej ujścia Hoczewki. Woda wysoka i trącona, ale rybki współpracowały :). Złowiłem kilka pstrągów, i dwa lipienie. Ten lipień ze zdjęcia wyszedł na dość płytkiej wodzie do suchej (po południu ładnie roiła się jętka), myślałem że to pstrąg i podałem w to miejsce nimfy (przytrzymanie by wyszły do góry i w drugim rzucie siedzi :)). Generalnie rybki dobrze żerowały (napotkani spinningiści też połowili). Budujące jest to ,że przy brzegach na płytkiej wodzie widać dużo narybku - więc chyba duża woda nie zrobiła dużego spustoszenia :)

Witam, Czy może ktoś udzielić mi kilka informacji dotyczących Sanu?

1. Czy wody górskie na Sanie w woj. podkarpackim to tylko odcinek od ujścia potoku Harta (Dynów) do ujścia Stupnicy w Bachowie?

2. Gdzie można dokonać opłat składek okresowych 1 lub 7 dniowych jeśli planuje łowić w okolicach Krasiczyna? Czy można to zrobić przelewem na konto? i jako dowód wpłaty wydruk przelewu?

z góry dzięki za informacje.

• krs featured, pinned and unfeatured this topic