Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Oktawian
 Share

Recommended Posts

Jestem za usunięciem kolegi emila z naszego grona, gdyż jawnie uprawia on kłusownictwo w największym tego słowa znaczeniu. Myślę, że inni koledzy również poprą moją propozycję!!! Tak być nie może, to nie jest portal dla tego kolegi.

co się przypie******* ryba został wypuszczona bo ja nie lubię ryb jeść ani nikt kto był zemną ryby były żywe wszystkie zostały wypuszczone

ja nie łowie dla mięsa tylko dla przyjemności

A ten pstrąg nie wiem czemu mam plamy

jak go złowiłem miał

wczoraj chanys inaczej ślązk wydarł

brzane 35 cm i Wziął a za 10 minut przyjechał kontrola

i pytała co mamy ja nic nie miałem bo wypuszczam

a Słazoko pytał czemu wypuszcza zęby mu dać te ryby

:(

:(

Oskarżacie mnie o to

ja nie dałem .Ja kocham łowić ryby A nie cierpię kłusoli

Edited by emil

Kolego Emil, patrz regulamin http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=362

, załączniki do twojego wczorajszego postu zostały usunięte. Po drugie pisz wyraźniej bo naprawdę momentami ciężko cię zrozumieć, przykład :

Sam nad powiedziałem wczoraj wi bo był kłomnie i wydra

brzane 35 cm i Wziął a za 10 minut przyjechał kontrola

i pytała co mamy ja nic nie miałem bo wypuszczam

a Słazoko pytał czemu wypuszczam mój zęby mu dać

Daję ostrzeżenie, jeszcze jedno i zablokuję konto.

Przepraszam panie adminie ale mnie nerwy

tłuką ze piszą o mnie takie coś

A co mają pisać po przejrzeniu zdjęć przez Ciebie zamieszczonych:mad:?Może powinni ufundować Ci nagrodę a zdjęcia zdobyć I miejsce w konkursie "Najlepsze zdjęcie roku".Masz szczęście że skończyło się tylko na ostrzeżeniu z innego forum prawdopodobnie wyleciał byś z wielkim hukiem!.

Druga sprawa to forma i treść pisanych postów,przecież o tym już było ale Ty ciągle to samo. Czytając to co piszesz ma się wrażenie jakby pisał to aborygen a nie człowiek,który choć w podstawowym stopniu zna zasady gramatyki j.polskiego.Zastanów się jak to świadczy o Twojej miejscowości i ludziach,którzy tam mieszkają?Tylko nie pisz że dzieciństwo miałeś trudne a do szkoły było pod górę a na skołatane nerwy weź Nervosan (w aptece bez recepty).

P O P I E R A M w całej rozciągłości moich przedmówców!!!

No dobra ja idę odchodzę z forum

proszę Admin usuń mi wszystkie posty

będziecie mieć spokój

Spokojnie nie obrażaj się, koledzy zwrócili ci tylko uwagę - moim zdaniem b. słusznie, postów i konta nie usunę bo może to wpłynąć negatywne na integralność forum. Zastosuj się do reguł panujących na forum i będzie dobrze :)

Myślę że ADMIN powinien zostawić te zdjęcia przy postach Emila jako niepodważalny dowód na jego ewidentne kłusownictwo i późniejsze krętactwo. Bez tych zdjęć chłopiec idzie w zaparte i kilka postów niżej pisze, że ktoś się jego czepia a on ryby wypuścił - żenada!!!

Emil to jednak jeszcze dziecko (14lat) i ja osobiście bym go nie wykluczał z naszego grona.

Niech jednak nam udowodni zmianę swojej postawy (np. zdjęciami jak wypuszcza ładne ryby). Może takie doświadczenie wpłynie na niego pozytywnie i zmieni swoje podejście do wędkarstwa - bo jak na razie to jest zwykłym mięsiarzem który nie pasuje do charakteru naszego forum. Emilu - czekam na Twoje zdjęcia jak uwalniasz ładne ryby - wtedy Twoje ewidentne "potknięcie" puszczę w niepamięć.....udowodnij nam, że jesteś wart tego forum.

Edited by kedar

Planuję jutro wypad nad San poniżej lub powyżej Dynowa. Czy może ktoś polecić konkretne fajne miejsce tak aby długo nie krążyć z poszukiwaniem miejscówki ?:)

Pozdrawiam

Dzisiaj dzień straszny. W drodze nad San w miejscowości Zabratówka wypadek. Jakieś auto zjechało do rowu i przywaliło poważnie w betonowy mostek. Urwało kola, silnik wypadł, tragedia. Starszy gostek (kierowca) - padaczka, pasażerka (żona kierowcy) - nieprzytomna, auto dymi a ja sam z kobitą i nie wiem co robić. Ale jakoś daliśmy rade.

Nad sanem w okolicach Temeszowa woda ładna, ale klenia nie widać. W wodzie od groma świnki, certy i brzany. Brzana ma gdzieś moje gumki i wobki a i białe robaki sąsiadów też ma tam gdzie moje przynęty. Przy brodzeniu wywaliłem się na śliskich kamieniach i zamoczyłem telefon, dokumenty, siebie i całą reszte:mad: . Na koniec łowienia złało mnie bardziej niż San zatopił i z zerowym wynikiem pojechalem sobie do domku.

Wczoraj wybraliśmy się na San z Sixą,woda brudnawa ale nie było tragicznie.Efektów rewelacyjnych może nie było ale dzień spędzony extra+grill:)Jak woda się troszke oczyści to będzie rewelacja:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

cześć miałem wam udowodnić ze nie jestem mięsożerca

Byłem dziś na sanie i złowiłem kilka brzanek i świnek

a to zdjęcie brzana 43 wróciła do wody

Dziś na suchą muszke oczywiście własne wykonanie a raczje suchy chrabaszcz 1 godz biczowania SOlinki ,przypon zerwany ,malutki klenik parę brań i piękny klenisko ładnie zaprezentował się na fotce.

Byłem dziś nad Sanem i nie złowiłem nic wielkiego kilka oklejek 15-20cm oraz jeden kleń 34 cm. Łowienie skończyło się jak jakaś banda dzieci przyszła i zaczęła robić hałas.

Witam wczoraj byłem na Sanie w okol. Temeszowa, woda dość niska, lekko mętnawa, branie b. słabe, miałem tylko kilka podciągnięć na rosówne, gość koło mnie złapał 2 świńki i niewielkiego bolenia na rosówke, pzdr.

• krs featured, pinned and unfeatured this topic