Jump to content

Górny San - od źródła do m. Przemyśl

Oktawian
 Share

Recommended Posts

Koledzy aż mnie rozczesało jak usłyszałem to .

W nowinach podobno pisało ze ryby na Sanie są zatrute prawda to :(:(:(:(

Tylko żeby to nie była prawda

Ale to chyba tylko "podobno". Szukałem w internecie i nie ma takiej informacji.Ani Nowiny24 ani Pan Google o niczym nie wiedzą. Nie siej paniki.

Po Pierwsze może są chore .

A po Drugie mogą być przez jakiegoś drapieżnika wielkiego .

A kolega w tym miesiącu złowił Jesiotra 120cm .

Jak zwijał to mu uderzył Myślał ze mu połamie kija.

dziś mi powiedział .Dziwił się ze na sanie są jesiotry.

Może z Soliny poszły jak są ja tam nie wiem .

Wy tam bardziej wiecie o Solinie .

Po Pierwsze może są chore .

A po Drugie mogą być przez jakiegoś drapieżnika wielkiego .

A kolega w tym miesiącu złowił Jesiotra 120cm .

Jak zwijał to mu uderzył Myślał ze mu połamie kija.

dziś mi powiedział .Dziwił się ze na sanie są jesiotry.

Może z Soliny poszły jak są ja tam nie wiem .

Wy tam bardziej wiecie o Solinie .

Ja myślę tak : Ryby mogą chorować ponieważ zalało dużo oczyszczalni ścieków i innych szkodliwych dla środowiska fabryk itp. Ale nie widać żeby ryba zdechnięta płyneła z prądem .. Dziwi mnie to czemu w nowinach24 tak piszą/mówią ..

Wczorajszy dzień spędziłem z Federikiem nad Sanem w okolicach Dubiecka. Pogoda jak dla mnie wyśmienita , poziom wody i jej czystość idealna, takich warunków w tym roku na Sanie chyba jeszcze nie było. Głównym celem wyprawy miały być brzany, ale jak się potem okazało nie chciały zbytnio współpracować ,złapałem dwie sztuki poniżej czterdziestu. Natomiast świnka brała jak szalona w sumie złapałem ponad dwadzieścia sztuk, wszystkie w przedziale 35-40 cm.Do tego jeszcze parę kleni i cert.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Miko a na co łowiłeś, bo mi ostatni w ogóle nie brały w tym samym miejscu?

Podejrzewam, że wczoraj coś byś nie założył na haczyk ,to wszystko by było dobrą przynętą. Ja osobiście łowiłem na białego,kukurydzę i makaron i na wszystkie te przynęty brały tak samo.

Byłem wczoraj na Sanie w Nienadowej, woda tragiczna jakieś 1,5m podniesiona i brudna. Chociaż warunki nie sprzyjały łowieniu spróbowałem swoich sił na grunt, rezultatem było 4 godzinne siedzenie bez ani jednego brania. Jeżeli nadal będzie padało kilka dni to na San nie ma co się wybierać przez minimum tydzień.

• 2 weeks later...

Wczoraj wyruszyliśmy z kolegą po kiju na San w okolicach Leska, połapać jesienne lipienie. Na miejscu okazało się że rzeka jest wyłączona z wędkowania z powodu rozgrywanego Jesiennego Lipienia Sanu. Z tego też względu zmuszeni byliśmy poszukać innego miejsca poniżej ostatniego sektora. Z informacji uzyskanych od zawodników udaliśmy się w okolice Zagórza. Nie zawiedliśmy się. Udało się przechytrzyć kilka lipieni, cert, kleni choć ryby nie najlepiej żerowały. Tym sposobem poznaliśmy nowy odcinek Sanu nad który na pewno wrócimy.:)

A to jeden z lipieni

• krs featured, pinned and unfeatured this topic