Jump to content

Rzeka San

Oktawian
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczorajszy dzień wraz z kumplami Zbyszkiem i Andrzejem spędziłem w Bieszczadach. Naszym celem oczywiście był górny San, a co za tym idzie Lipienie i Potokowce. Gdy dotarliśmy na miejsce zaczął padać deszcz i wzmógł się wiatr, po obserwacji wody stwierdziliśmy że ryba nie żeruje. Nie robiąc sobie wielkich nadziei, zaczęliśmy montować muchówki i do ataku. Potem było po prostu pięknie ;D. Z początku łowiłem na nimfę, potem ryba zaczęła zbierać, więc przerzuciłem się na suchara. Złowiłem około 60 ryb, koledzy podobnie. Może nie były to wielkie sztuki (od około 20 do około 35cm), ale na delikatny muchowy zestaw 30 centymetrowy Lipień to po prostu poezja.

Pozdrawiam Wszystkich Oktawian

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

• 3 weeks later...

Dzisiejszy dzień spędziłem z muchówką w dłoni biczując bieszczadzki San. Klimat wspaniały, choć ryby nie za bardzo chciały współpracować. Złowiłem około 15 pstrągów i 10 lipieni, największe rybki miały około 35cm. ;D

Dzisiaj postanowiłem spędzic trochę czasu nad Sanem Udało mi sie wyskubac jednego klenia, 3 ryby spadło, ogólnie było warto było wybrac sie na rybyki :)

Około 18tej wybrałem się na San, było nawet nieźle, złowiłem dwa klenie, ładny jaź odprowadził mi woblera i jeszcze trzy razy coś chciało zjeść przynętę ale się nie zapięło. ;D

Dzisiaj złowiłem dwa Jaziki i Certę. Łowiłem na małe wobki powierzchniowe, miałem jeszcze kilka niezaciętych zbiorów, no i widziałem kilka pięknych ponad 50cm Kleni, ale nie reagowały na moje przynęty ??? ;D

Na pierwszej fotce to 100% certa(chyba że certa=jaziok).

Jeśli chodzi o te jazie to też mam wątpliwości,na pierwszy rzut oka to płocie.Wydaje mi się że jaź powinien mieć trochę mniejszą łuskę,ale na fotce można się pomylić.

Zresztą ,Oktawian wie najlepiej co złowił.

Czerwone oczy to masz pewnie od spawania bez maski ;D

Wczoraj złowiłem tylko jednego klenika około 25cm. Tunie spadł jaź i na holowanego klenia uwalił mu szczupak około 70cm, ale po chwili go wypluł :)

• krs changed the title to Rzeka San
  • krs featured, pinned and unfeatured this topic