Jump to content

"RYBA MIESIĄCA" 2021


Recommended Posts

Ruszamy z kolejną, szóstą już edycją konkursu Ryba Miesiąca,  zasady pozostają  niezmienne, poniżej krótki regulamin konkursu, zapraszamy do publikacji zdjęć złowionych ryb, każda fotka bierze w nim udział !

 

Zasady konkursu "Ryba miesiąca":

w konkursie biorą udział zdjęcia ryb złowionych w łowiskach podkarpackich w okresie 01-05-2021 do odwołania, opublikowane w dziale Wieści Znad Wody. Wyboru zdjęć oraz nagród dokona grupa administracyjno - moderatorska PSW.  W przypadku niewielkiej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć nagroda miesięczna może nie zostać przyznana, zastrzegamy również możliwość zakończenia lub przedłużenia konkursu w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Przed opublikowaniem wyniku, zwycięzca zostanie poproszony o wyrażenie zgody na udział w konkursie. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę oraz inne nagrody z puli. Nagrody zostaną wysłane  poprzez "paczkę w RUCHu" w terminie do 21dni od dnia wyboru zwycięzcy.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Best Rods Center z Rzeszowa. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W puli nagród mamy takie oto fanty, oczywiście to nie wszystko :)  Będą nowe nagrody od sponsora, już wkrótce je tutaj zaprezentuję.

 

 

DSC_5682.jpg.ce5c7847b3e0fbb539234882cf919d15.jpg

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy