Jump to content

"RYBA MIESIĄCA" 2022


krs
 Share

Recommended Posts

Ruszamy z kolejną, siódmą edycją konkursu Ryba Miesiąca,  zasady pozostają podobne, zmieniliśmy jedynie sposób nagradzania, w konkursie zostaną przyznane trzy nagrody za trzy pierwsze miejsca w ankiecie podsumowującej rok 2022. 

 

Jedną z nagród jest kołowrotek marki MHX, co do pozostałych nagród będziemy informować w terminie późniejszym, w tym wątku. Zapraszamy do publikowania zdjęć złowionych ryb.

 

Zasady konkursu "Ryba miesiąca":

- w konkursie biorą udział zdjęcia ryb złowionych w łowiskach podkarpackich w okresie 01-05-2022 do 31-12-2022, opublikowane w dziale Wieści Znad Wody. 
- co miesiąc aż do końca roku grupa moderotorsko - administracyjna PSW dokona wyboru najlepszego zdjęcia, wybrane zdjęcie weźmie udział w ankiecie podsumowującej konkurs w której użytkownicy portalu wybiorą najlepszą fotografię 2022 roku.
- przed opublikowaniem wyniku, zwycięzca zostanie poproszony o wyrażenie zgody na udział w konkursie i publikację wyniku wraz ze zwycięską fotografią na forum. 

- w przypadku niewielkiej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć, zastrzegamy sobie prawo do nie wybrania zdjęcia w danym miesiącu.  
- w ankiecie podsumowującej 2022r nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca
- nagrody zostaną wysłane  poprzez usługę "ORLEN paczka" w terminie do 21dni od dnia zakończenia ankiety podsumowującej 2022rok, nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę oraz inne nagrody
- zastrzegamy możliwość zakończenia lub przedłużenia konkursu w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. 

Link to comment
Share on other sites

Zdaniem administracji portalu (skład osobowy zawsze pod tym linkiem)  najlepszą fotografię opublikowaną w dziale "Wieści Znad Wody" w miesiącu maju opublikował kol. @Andrzejm , gratulujemy zwycięzcy. Fotografia ta jaki i pozostałe, które zostaną wyłonione do końca roku weźmie udział w konkursie na rybę roku, gdzie w ankiecie użytkownicy portalu wybiorą trzy najlepsze fotografie, jedną z nagród w konkursie będzie kołowrotek marki MHX.

 

 

IMG_20220508_203102.jpg.6957b4199b238762f66e0f55c3336789.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy