Jump to content

Jezioro Solińskie

Recommended Posts

Zdjecie zrobione z domku  Zawóz 8  - brak miejsc w moim terminie w tym roku. Teraz planuję kwaterę przy wypożyczalni może być lipa ze spokojnym łowieniem bo początek wakacji. Nigdy tam nie łowiłem ale wydaje mi się że głębokość mała bo tam już niedaleko do końca zatoczki. Łowił ktoś może ? 

Dnia 5.04.2019 o 08:05, adamus78 napisał:

Wygląda jak fotka z mojej kolekcji:) (może z tego samego domku?)

Ja tam głównie na leszcze się nastawiam, ale łowię z cypla ( z tego kamiennego brzegu).

Zawóz -8 domek na dole

Cenami?

Jest taka opcja jak "edytuj" pod każdym postem aktywna chyba przez 30 minut po zaakceptowaniu nowej wiadomości. Proponuje jej używać, bo klepanie 5 wiadomości jedna pod druga co minute jest trochę bez sensu.

A co do głębokości - to sporo zależy jaki ogólnie jest stan wody w zbiorniku. Jesienią było już mega płytko, ale różnica pomiędzy listopadem a  tym co jest aktualnie to jakies 2m w pionie. Tak ze dołki i zatoczki robią ci się z 1,5 m do 3,5 m.

Zatoka o której piszecie wypłyca sie w miarę równomiernie, dopiero przy wyjściu z niej pod przeciwnym brzegiem robi się głębiej jak dobrze pamietam.

A na wiosnę i tak wole druga zatokę, wg mnie, jeżeli chodzi o biała rybę to jest dużo lepsza.

o

7 godzin temu, Gabriel napisał:

Cenami?

Jest taka opcja jak "edytuj" pod każdym postem aktywna chyba przez 30 minut po zaakceptowaniu nowej wiadomości. Proponuje jej używać, bo klepanie 5 wiadomości jedna pod druga co minute jest trochę bez sensu.

A co do głębokości - to sporo zależy jaki ogólnie jest stan wody w zbiorniku. Jesienią było już mega płytko, ale różnica pomiędzy listopadem a  tym co jest aktualnie to jakies 2m w pionie. Tak ze dołki i zatoczki robią ci się z 1,5 m do 3,5 m.

Zatoka o której piszecie wypłyca sie w miarę równomiernie, dopiero przy wyjściu z niej pod przeciwnym brzegiem robi się głębiej jak dobrze pamietam.

A na wiosnę i tak wole druga zatokę, wg mnie, jeżeli chodzi o biała rybę to jest dużo lepsza.

ok ok jestem nowy tu i nie wszystko idzie tak jak bardziej doświadczonym. Ogólnie większość chwali tą drugą zatokę od strony Wołkowyji. Dzięki za inf.

• 3 weeks later...

Co chodzi o mnie to super. Ciągle w deszczu i błocie ale warto było. Okonie łowione w środę były pełne ikry i mlecza A z niedzieli już puste. Niestety słabe foty ale warunki też nie były najlepsze.   

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ile razy jestem na Solinie, tyle razy nie udaje mi się okonia złowić. Spinning nagrywam na youtube. Ryby wypuszczam. Ktoś może mi napisać na priv, w jakich miejscach mogę specjalnie podjechać, żeby złowić kilka sztuk, prosze?

Na okonia polecam zatoki w Zawozie, szczególnie tę po lewej i czoło cypla. Okoni nigdy tam nie brakowało i zawsze udało sie wśród kilkunastu czy kilkudziesięciu sztuk złowić jakiegoś wyjątkowo ładnego osobnika.

• 2 weeks later...

Od 12:30 do około 19:00 z nastawieniem na sumca z dużymi woblerami na trasie Polańczyk - Jawor - Werlas - Polańczyk padły trzy szczupale 55-60cm i ponad pół reklamówki prawdziwków :D

• 2 weeks later...

Witam, koledzy wybieram się w lipcu na tydzień na karpie słyszałem że na chrewcie można połapać ładne sztuki oczywiście fotka i do wody co myślicie o tej miejscowce?