Jump to content

Guidelines

Regulamin Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego:

 

1.    Użytkownik zakładając konto w Podkarpackim Serwisie Wędkarskim akceptuje postanowienia Regulaminu. 

2. Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia użytkownika, który je pisze, zatem właściciel Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego (zwany dalej administratorem), nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości.

3. Użytkownik publikując w Podkarpackim Serwisie Wędkarskim jakiekolwiek materiały oświadcza że posiada uprawnienia do ich rozpowszechniania i nie narusza poprzez ich publikacje praw osób trzecich.

4. Użytkownik udziela Podkarpackiemu Serwisowi Wędkarskiemu niewyłącznej licencji na  dowolne wykorzystywanie materiałów w ramach działalności w tym wielokrotne publikowanie, zmienianie, usuwanie.

5. Zabronione jest umieszczanie w Podkarpackim Serwisie Wędkarskim materiałów naruszających prawo.

6. Zabronione jest wykorzystywania Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego do prowadzenia jakiejkolwiek działalności reklamowej bez zgody administratora.

7. Przed założeniem określonego tematu lub wątku na forum, należy skorzystać z opcji "Szukaj' aby upewnić się czy taki temat lub wątek nie został już poruszony na łamach forum. Temat wątku powinien zawierać konkretny opis jego treści.

8. Podkarpacki Serwis Wędkarski jest portalem propagującym etykę wędkarską oraz promującym każdą z przyjętych prawnie metod i technik połowu ryb. Jednym z celów portalu jest szeroko pojęte propagowanie idei wypuszczania złowionych ryb oraz zasady humanitarnego obchodzenia się z nimi.

9. Administrator i moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej treści bez podania przyczyny.

 

Zasada publikowania zdjęć i filmów:

- publikujemy zdjęcia wyłącznie ryb żywych  w dobrej kondycji, nie zakrwawionych, czystych, nie oblepionych błotem, wykonane w miejscu złowienia.

- nie publikujemy zdjęć ryb niewymiarowych oraz złowionych w okresie ochronnym.

- nie zamieszczamy zdjęć tzw. "wisielców", to znaczy ryb wiszących na lince z wbitą przynętą w pysku.

 

Polityka prywatności

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy