Skocz do zawartości

Stary Sącz


Dominik18king

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do kolegów którzy już byli w Starym Sączu na rybkach. Jadę z 3 kolegami na 3 dni i interesuje mnie na co najlepiej się tam nastawić na Karpia?? Kukurydza gotowana, kulki czy może groch?? Czym najlepiej nęcić. Chce łowić na 2 grunty. Czy opłaca się brać spławik i łowić na waglerka??? Czy opłaca się brać spinna żęby porzucać kilka godzin. I ogólnie chciałbym się dowiedzieć wszystko o tym łowisku. Nastawiamy się na duży staw. Jeśli grunt to oczywiście w grę wchodzi włos. Ile kosztuje tam taka zabawa? Ile musiał bym dopłacić do jednego spławika i jednego spinna?? Prosił bym o jakieś informacje. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu 10 zl jeden dzien a 45 za 4 dni chyba jakos tak osobno placisz za lapanie na grunt a osobno za spinning co jest drozsze jak nastawiasz sie na karpia no to bardziej jakiej kulki proteinowe bo na kuku to japonce a tam jest ich zatrzesienie co poza tym kolesie kilka dni i wyplywali i necili caly czas i cos tam siedzialo a tak no to tylko drobnica i japonce wiec twarde necenie kilkudniowe i moze ci sie uda powodzenia jak cos to pytaj jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dominik na priv wyslalem Ci moj nr tel...

bylem na Starym Saczu na majowce na zawodach zadzwon a co nieco Ci opowiem...

telefonicznie poniewaz duuuuzo pisania a nie dlatego ze to jakas tajemnica :)

pozdrawiam

ps. dla zachety fotka amurka :P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Wybrałem się znów na Stary Sącz na trzy dniową zasiadkę 22.06 do 24.06. Efektów u mnie nie było niestety. Ogólnie z tego co widziałem nie brało praktycznie u nikogo a było wędkarzy około 14. Byłem z 4 kolegami. Kolega złapał 11 kg ( 101 cm) amura drugi kolega złapał takiego samego ,a trzeci karpia 6 kg i 4 leszcze do 1,5 kg. Ogólnie było strasznie bo jak na takie łowisko to lipa. Obok nas goście z Żywca złapali pięknego karpia 18 kg. W sumie bardzo miło spędzony urlop mimo tego ze mi nic nie brało. Ale jak i z ostatniej wyprawy taki i z tej wyniosłem kolejne wnioski. Dodam że bardzo dobrze sprawił się marker który wykonałem własnoręcznie. Postaram się dodać zdjęcia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Panowie czy nie wiecie gdzie w okolicy Starego Sącza a dokładnie stawów wędkarskich jest najbliższy sklep spożywczy w którym kupi np.: chleb, piwo?? Jeśli możecie pomóc to bardzo bym prosił. Może jakaś fotka z geoportalu czy coś. Tak do 3 km bo po piwku trzeba drzeć z buta .:cool::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam najbliższy sklep (dając z kapcia) masz kolego w Starym Sączu w rynku najlepiej dojść ścieżką rowerową kierując się na centrum w razie pilnej potrzeby porozmawiaj z zastępcą kierownika stawów - dostawa na miejsce szybko i dyskretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy na zbiorniku w Starym Sączu można łowić np. 1 dzień i noc? I czy jest sens jechać tam na tak krótko, czy można liczyć na jakieś efekty ponieważ będę w Polsce przez tydzień pod koniec października i chciałbym połowic rybek. I który staw wybrać ? Proszę o odpowiedz i dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Co do siatki to nie słyszałem,natomiast obiło mi się o uszy o sprzedaży karpia złowionego na zawodach:eek:.Z tego co się orientuję to Wieśkowi został tylko mały staw i kilka hodowlanych co wykopał na szybko jesienią.

Nie chcę na 100% potwierdzać informacji o wyłączeniu dużego stawu z wędkowania,ale tak miało być na czas realizacji projektu parku wodnego.Jak będę wiedział coś więcej to napiszę,a może na PSW jest ktoś w temacie i ma jakieś nowe info odnośnie SS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację(:beer: :beer:w Starym Sączu na rybach). Jak byś coś jeszcze wiedział np. Czy to prawda, że wyławiali siecią ryby to daj znać. Swoją drogą, jeśli tak było to czy jest sens jechać, bo termin pierwszego kwietniowego wyjazdu zbliża się nie ubłaganie:cool:. Myślę, że jak by się bezpośrednio zapytał Wiecha to raczej prawdy nie powie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przybliżyć gdzie te stawy się znajdują? Bywam :)

Dzięki :)

No to masz. Jezioro które jest zaznaczone ma około 400x350 metrów. Głębokość do 3,5 metra i bardzo dużo górek ( wypłycenia do poziomu wody więc uważaj na silnik w pontonie). Obok jest też mniejszy staw ale bardzo ciekawy jeśli planujesz szybkie zasiadki takie do 3-4 dni. Ogólnie fajne zbiorniki ale jeśli wyławiali ryby siecią to nie wiem czy jest sens jeździć. Jak już to tylko na mały. Problem jest taki że trzeba wcześniej zadzwonić do Wieśka i zarezerwować miejsce, ale z rezerwacją to też różnie z nim bywa. Wiele razy zrobił nas w jajo. Przez telefon miejsce było, a jak przyjechaliśmy to okazało się że goście mieli być tydzień, ale sobie przedłużyli wypoczynek. Jeziora te mieszczą się dokładnie w miejscu gdzie Dunajec łączy się z Popradem więc okolica jest piękna.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale ja byłem w wakacje i złowiłem amura na 9 kg , w ten dzień padły jeszcze 3 sztuki 6 , 9 i 16 kg. A już fama szła na temat wyławianych ryb siecią ;). Ale najlepiej do niego zadzwonić i spytać to powie jak jest! Tel. można znaleźć w necie lub u mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak by się bezpośrednio zapytał Wiecha to raczej prawdy nie powie;).

I tak się stało,najnowsze info jest takie że do końca czerwca Wiesiek ma zakaz wpuszczania wędkarzy na stawy.Kolega co przejeżdżał ostatnio przez SS mówił,że na dużym jest masakra.Rozkopują,pełno koparek i wywrotek i ponoć docelowo maja osuszyć zbiornik:eek:.Nie wiem komu już wierzyć a komu nie,ale wydaje mi się że to niestety koniec Starego Sącza.Nowy inwestor który się pojawił dodatkowo buduje próg wodny na Dunajcu i na Fly Fishing o tym pisali,że nie ma nawet pozwolenia :eek:. Szkoda,że po raz kolejny kasa i interes jakiegoś złodzieja wygra ze wszystkimi-ot cała Polska:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Weekend w Starym Sączu pt. „ Lekcja pokory „. Totalna kicha przez 3 dni. Na 7 wędek gruntowych 2 karpie około 2 kg. Na 2 wędki żywcowe nie było brania. Na spinna 3 szczupaki 60 i 2 x 45 cm. Mowa oczywiście o małym stawie gdyż duży staw zajęty jest przez gminę i zmodernizowany. Na połowie brzegu od strony małego stawu Wieśka zrobione molo. Postawili ławki na piknik oraz pełno zabawek dla dzieci typu huśtawki zjeżdżalnie i takie tam. Wszystko to ogrodzone i wstęp płatny. Rozmawiałem z gościem który tam pracuje i mówił że burmistrz otworzy duży staw dla wędkarzy jak tylko skończy się okres plażowania. Nie wie jeszcze na jakich zasadach ,ale powiedział że chyba tak jak Wiesiek. Co ciekawe mówił że jeszcze nie wolno wędkować ,a z drugiej strony od drogi wydziałem 4 ekipy pod namiotami którzy łowili. Co do małego stawu Wieśka to nie ma sens już jeździć. Tyle wędkarzy co było przez te 3 dni i nikt nic nie łowił. Grobla oddzielająca staw prawie się zawaliła. Żeby przejść na wyspę trzeba wejść do wody po kolana. Wiesiek teraz woła 30 zł za dzień łowienia. Co prawda idzie się z nim dogadać. Moja przygoda ze stawami w Starym Sączu chyba się zakończyła. Ewentualnie zobaczymy co gmina zrobi z dużym stawem ale jeszcze go nie otworzyła a już na nim łowią. Chyba nikt nad tym nie panuje. Zamieszczam 2 fotki namiotu który zakupiłem i łóżka oraz 2 z widokiem na mały staw.

PS. Słyszałem plotkę że Wiesiek wyłowił ryby z małego stawu ale gdzie i po co nie wiem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.