Skocz do zawartości

Karpiowanie nad Wróblową


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym się zapytać was o ten zbiornik czy:

1. Czy karpie biorą tam na kulki?

2. Jaka jest szansa na złapanie tam karpia w ciągu jedno, dwudniowej zasiadki przy nęceniu krótkotrwałym (punktowym pva)?

3. Czy złowiliście coś kiedyś tam?

http://lowiska-podkarpacie.bloog.pl/gal,697903,title,WROBLOWA,index.html?ticaid=6caeb

tu jest kilka informacji o zbiorniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chciałbym się zapytać was o ten zbiornik czy:

1. Czy karpie biorą tam na kulki?

2. Jaka jest szansa na złapanie tam karpia w ciągu jedno, dwudniowej zasiadki przy nęceniu krótkotrwałym (punktowym pva)?

3. Czy złowiliście coś kiedyś tam?

http://lowiska-podkarpacie.bloog.pl/...l?ticaid=6caeb

tu jest kilka informacji o zbiorniku

ps. naprawdę szukałem po forum i pomimo iż były podobne posty ale nie udzielały odpowiedzi na moje pytania. temat zakładam po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile jeszcze zalozysz tematow???:confused:,moze nie wszyscy jezdza na Wroblowa!!!:rolleyes: Jakbys przegladnal temat "sezon karpiowy 2011" to zauwazyl bys kilka moich wzmianek z wypadow na wroblowa!!! Wiec nie ciskaj sie ze narazie nikt Ci nie odpowiedzial!! Kolego jest sezon URLOPOWY!!:D

Na Wroblowej nastawiajac sie na karpia uzywaj kulasow lub grubego pelletu!!!

Co do lowienia w ciagu jednego 1dnia to Ci nie pomoge,bo ja jezdze tam przynajmniej na 2dni!! A wszystko zalezy od humorow miskow!!:D

przegladnij moj album,tam sa miski z Wroblowej!!:) w tym sezonie bylem pare razy i najwiekszy mial 10,5kg,reszta to karpiszki w przedziale 5-6kg!!!

jezeli chodzi o oplaty to Ci nie pomoge bo nie wiem skad jestes???,my w Krosnie placimy 90zl licencje roczna!! Przedzwon do PZW Jaslo lub do kogos z klubu karpiowego "Marker Team" z Jasla,tam Ci wszysrko powiedza!!

wystarczy????

Pozdrawiam:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. naprawdę szukałem po forum i pomimo iż były podobne posty ale nie udzielały odpowiedzi na moje pytania. temat zakładam po raz drugi.

Kolego @pokpo123 z całym szacunkiem ale powoli robisz się namolny:mad:.Zakładasz kolejny temat o którym już było ,wystarczy tylko poszukać. Albo zaczniesz używać opcji "Szukaj" ,albo skończy się to ostrzeżeniem.Jeżeli nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytania to czekaj cierpliwie,może ktoś Ci jej udzieli albo po prostu nikt nie za bardzo ma ochotę Ci jej udzielać!

Nie wiem jak u innych ale u mnie link nie działa!

Cześć chciałbym się zapytać was o ten zbiornik czy mogę tam łowić bez licencji ani opłat?

W naszym kraju wody dzielą się na te na których "gospodaruje" PZW,łowiska licencyjne i komercyjne.Obojętnie na krórych będziesz chciał wędkować musisz uiścić jakieś myto!Oczywiście są też wody które są "niczyje" takie jak sadzawki czy zbiorniki przeciwpożarowe ale tam akuratnie nie liczyłbym na większe sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.